Joomla. linki, menu


(Nicr) #1

mam pytanie jak można pobrać/znaleść itp. menu tzn chodzi mi kokkretnie o menu w którym linki umiezsczone pod sobą po kliknięciu na nie wysuwały takie:) podmenu... obniżając resztę linków z włąćiwego menu.. czyda się przerobić szablon z joomla na coś takiego? jak to w ogóle zrobić?


(Szuman) #2

a jakie dokładnie wysuwanie ci chodzi? Bo są moduły zarówno do menu w javascript - przykład: http://www.wudeka.net (tam działa moduł Transmenu), a są też moduły do tworzenia menu DHTML... Jest też moduł tworzący takie menu w Ajax'ie, ale nie jest na warunkach donationware czyli po wpłaceniu dowolnej kwoty na konto autora.


(Nicr) #3

hmm nie bardz ochodzi mi o ten efekt:/ bardziej interesuje mnie menu gdzie które jest w pionie i dopiero po klinknięcie na jakiś button wyświetla Ci się pod nim jakieś podmenu o taki efekt mi chodzi:/ nie mogę teraz znaleść przykładu strrony z takmim menu:/

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 3:50

http://www.game-bundesverband.de/reloaded/index.php?site=1


(Szuman) #4

gdy dodajesz nowa pozycję menu, musisz przypisać ją do którejś z istniejących pozycji. Istniejąca pozycja w menu, do której przypiszesz nową, stanie się nadrzędną.

edycja podrzędnej pozycji menu:

12699.jpeg

widok menedżera menu:

12700.jpeg

o to chodziło?