Joomla-moduł logowanie w jednej linii

Cześć

Jak ustawić CSS żeby moduł logowania wyświetlał się w jednej linii na pasku a nie jak jest standardowo.?

Nie ma tam jakiegoś br przypadkiem w tym form ? :stuck_out_tongue:

Jest br ale nie wiem jak go usunąć który plik modyfikować.

To trzeba patrzeć w katalogu “templates” i theme jaki się używa, dalej “html” i szukać katalogu z “login” w nazwie.

Np:

<?php echo JText::_('Username'); ?>




			<?php echo JText::_('Password'); ?>

Wyżej jest jak mi się nie zdaje formularz logowania z jakiegoś thema i przenieść inputa coś takiego po zmianie:

<?php echo JText::_('Username'); ?>





			<?php echo JText::_('Password'); ?>

Nie wiem co z tego wyjdzie bo nie testowałem, trzeba próbować to edytować.

Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze jeden problem trochę zawiły, ale to wymaga dłuższych studiów. Mianowicie chodzi mi o to że przy tworzeniu szablonu i przy dołączaniu modułu mam problem z podłączeniem grafiki i wypozycjonowaniem jej.

Przykład:

W stylach CSS pozycjonuje sobie poszczególne bloki. Pierwszy

pozycjonuje mi cały blok w którym są dwa moduły. I ja teraz chcę wstawić obrazke, background na cały blok poprzez CSS, niestety nieskutkuje. Tak sobie myślę że jednak będę musiał pociąć tą grafikę do całego bloku
i wtedy w css modułu włączył grafikę do poszczególnych modułów.

A ja chciałem wstawić grafikę w cały blok i żeby na tej grafice były te dwa moduły. Ale to skomplikowana sprawa.

Pozdrawiam

Do tego ostatniego to trzeba ręcznie przepisać część, patrząc na kod takie coś mogę stwierdzić, ale dla chcącego nic trudnego :).

Niestety mam kłopoto z odnalezniem w katalogu “templates” i theme jaki się używa, dalej “html” katalogu z “login” w nazwie. Szukałam w katalogu mojej templatki i innych i nie znalazlam…

strona\nazwa_szablonu\html - nie ma podkatalodu ani w zadnych innych podkatalogach czegos co przypomina “login”…

znam sie odrobine na php ale nie wiem w ktorym miejscu szukac… :frowning: - przejrzalam cala strukture w /modules tes i nie wiem w ktorym miejscu szukac…