Joystick w W200i

Mam zamiar kupić SE W200i. Czy joystick psuję się? Jeśli tak to ok. po jakim czasie.

Tak, jak w innych SE, zależy od częstotliwości oraz kultury użytkowania.

Generalnie polecam K550i albo W600i, nie mają joysticków, tylko przyciski.

:mrgreen: A ja odradzam kupno tego SE. I jeszcze jedna kwestia. Jeżeli chcesz kupić nowego to dołóż parę złotych i kup jakaś Nokie :lol:

Pzdr

No jak to po jakim czasie… Producent jasno ostrzega, że “joystick ulega uszkodzeniu w terminie do 4 miesięcy”… :roll:

Jeśli będziesz szanował swój telefon to bardzo długo nic się nie stanie. Możesz mieć i takiego pecha, że joy odmówi współpracy po 2 tygodniach. Wszystko co ruchome może się uszkodzić, to chyba logiczne.

eeeee teraz nie ma co się bać tych joy w SE!! teraz dzoje chodzą szybko i sprawnie nawet w w200i !

W K700i były problemy z dzojem ale kiedy to byłoooo??? :roll: :roll: :roll: :mrgreen:

A jaki inny telefon poradzicie w taktak fon?

Miałem w200i przez pół roku i po połowie roku wyglądał i działał jak nowy, dżojstik nigdy się nie zawiesił, po prostu działał jak od nowości, a codziennie wysyłałem dziesiątki a czasem setki sms-ów :slight_smile:

więc szczerze Ci powiem, nie masz co się bać o dżojstik!

aha no i jeszcze jedno… “jak dbasz tak masz” jeśli będziesz dbał o telefon tak jak ja to będzie Ci działał bez awaryjnie :smiley: