JQuery banner i border dookoła

Witam,

ma ktoś pojęcie jak usunąć ten pomarańczowy border który się wyświetla po kliknięciu na banner tutaj:

http://www.thomaslanciaux.pro/jquery/jquery_carousel.htm

W Chrome-ie jest pomarańczowy a w Safari niebieski. W pozostałych przeglądarkach nie ma tego bordera…

Usuń tabindex=“0” z:

​…​

pozdr.,

dem

Hmm…kurcze nie widzę nigdzie w kodzie tego tabindex :confused:

Wyświetlam źródło strony bezpośrednio z tego linka co podałem w pierwszym poście i tam nie ma tabindex nigdzie…

Jest, w postaci “drzewa” będzie to np. w:

Udało się :slight_smile: znalazłem wcześniej w kodzie js to i tak się domyślałem, że pewnie o to chodzi:

...ts.carousel.attr("tabindex",0).add(r.$el...

-> .attr(“tabindex”,0)

A tak swoją drogą to jak sprawdzacie kod źródłowy nawet ten generowany dynamicznie?

Dzięki wszystkim za pomoc :wink:

Firebug - Chyba najlepsze rozszerzenie do FF, na żywo widzisz zmiany zachodzące w kodzie strony.

Zależy na jakiej przeglądarce “się siedzi”:

  1. Fx - Firebug, jak masz zainstalowany, możesz go odpalić przez F12 (w nowych wersjach Fx starają się coś tam nowego zbudować dla webmasterki, ale na razie nie jest to jak dla mnie “używalne”, któraś z opcji w “Dla twórców witryn”).

  2. O - Dragonfly (domyślny - moim zdaniem dość często ma fochy w działaniu ;)) uruchamiany skrótem Ctrl+Shift+i.

  3. GC - domyślny, bodaj dostępny gdzieś w menu “Narzędzia” -nawet miły w użytku-, a skrót taki jak w O, chyba że się coś zmieniło.

W Chromie też działa skrót F12