[jquery] - funkcja nie działa

$(document).ready(function(){
    $(".allComments").load(function(){ // tu może być błąd
       var allComments_num = $(".koment").size(); // chyba dobrze użyłem funkcji .size()
       $(".allComments").text(allComments_num); // -------------||------------ .text()
    });
});

Czas by cię uświadomić, to już któryś temat z kolei w którym nie ma nic poza kodem. A po masie strzelanych odpowiedzi piszesz że znalazłeś swój błąd …

 

Przede wszystkim:

 

http://forum.dobreprogramy.pl/temat/126755-zanim-cokolwiek-napiszesz-przeczytaj-ten-temat/

Load Ładuje dane z zewnątrz, ty nie podajesz źródła tych danych. Ogólnie cały load jest bez sensu. Napisz co chcesz uzyskać. Dla samej liczby elementów o klasie koment wystarczą 2linie które masz w load (samo load wystarczy wywalić)

 

 

Jeżeli chcesz wyzwolić akcję po załadowaniu się komentarzy to musisz to jakoś przekombinować.

Na przykład ładować je ajaxem, wówczas na pewno będziesz wiedział kiedy będą gotowe, możesz użyć funkcji $.post();

 

Są też inne sposoby na przykład wyświetlanie obrazka, jakoś na samym dole, i interwał który będzie sprawdzał co 10ms czy mamy już ten obrazek.

Od wyzwolenia po załadowaniu jest document.ready

Możecie się znowu wkurzyć, ale ten błąd powstał przez głupotę/nieuwagę. Po prostu wyciąłem (zamiast skopiować) plik jquery i wkleiłem do innego folderu i dlatego nie działała ta funkcja. 

@ pain3hp : funkcja działa jak należy tj po załadowaniu klasy .koment wszystko działa OK

Następnym razem, wstrzymam się nieco z tym spamem na forum :wink: Sam będę sobie próbował radzić. Dzięki wielkie !

Pozdrawiam