jQuery: Jak wielokrotnie użyć append i detach?

Stworzyłem pewien system newsów z użyciem jQuery. Cała koncepcja miała być w ogóle inna, ale problem z pozycjonowaniem zmusił mnie do zmian. System (rozkład) prezentuje się tak, że mam pole i na nim wyświetlają się w małych divach tytuły wpisów z datą dodania i miniaturką obrazku. Po kliknięciu chciałem pokazywać pełne wpisy w wyświetlającym się polu.

Chciałem, żeby to pole było na samym środku strony. Sęk w tym, że nie mogłem pozycjonować absolutnie na środku okna, bo pozycjonowało względem tego małego pola. Pozycjonowanie fixed znowu nie działa, no bo ucina część wpisu, jeżeli wykracza ponad pełną wysokość.

W związku z tym stworzyłem na środku sekcji z blogiem specjalne pole i do niego “appenduję” pełne wpisy. No i tu się zaczął problem. Dodałem detach, no i jak raz kliknę w przycisk, który wykonuje skrypt z detach i chowa cały wpis, to później nie mogę już otworzyć tego wpisu. A chciałbym, żeby móc to robić wielokrotnie typu wyświetlam/zamykam/wyświetlam/zamykam i tak dalej…

oto kod jquery:

Bo detach działa jak remove, z ta różnicą, że metoda ta zwraca obiekt, który usunęła z DOMa. Więc jak go pokażesz, potem “ukryjesz” to defacto usuwasz go z dokumentu. Przynajmniej tak można wnioskować na podstawie urywka kodu i opisu sytuacji.

tfl , w takim razie zadam teraz szczere pytanie i się poradzę, bo z tego co widzę, ten problem nie jest wcale takie błahy

Czy miałoby to sens gdybym dwukrotnie wywoływał w pętli wpisy? I robiłbym to tak, że do “show more” dawałbym link z #tytuł (a href="#<?php the_title(); ?>" /> i za pomocą jakiegoś skryptu wyświetlał wpis z #blog_center, który miałby ID tytuł? Dawałbym divowi id: "

treść
? czy lepiej kombinować z jedną pętlą i się “zapętlić”?

Szczerość za szczerość: Nie mam pojęcia co napisałeś:)

Ale jeśli to ma działać mniej więcej tak, jak napisałeś w pierwszym poście to ja widzę to mniej więcej w ten sposób:

  1. lista z tytułami i zdjęciami to proste:

    ulli art_id=“id artykulu z bazy” class="click_for_more"Tytul img src="ADRES"lili art_id=“id artykulu z bazy” class="click_for_more"Tytul img src="ADRES"lili art_id=“id artykulu z bazy” class="click_for_more"Tytul img src="ADRES"lili art_id=“id artykulu z bazy” class="click_for_more"Tytul img src="ADRES"lili art_id=“id artykulu z bazy” class="click_for_more"Tytul img src="ADRES"liul[/code]

    1. dodajemy gdzieś wyśrodkowanego diva, który będzie kontenerem dla treści artykułu. Stylujemy go z display:none;

    2. dodajemy trigger dla listy artykułów:

    [code=php]script"li.click_for_more").css(‘cursor’,‘pointer’).click(function() { get_article($(this).attr(‘art_id’)); })

tfl , chodziło mi o podobne rozwiązanie.

Zrobiłbym dwa razy query, jedno normalne z listą tytułów, a drugie w blogu, gdzie umieściłbym wpisy z pełną treścią i “połączył” obie rzeczy #

Czy da się to zrobić jakoś używając

location.hash=target;

?