jQuery - podwójne licencjonowanie. Co to znaczy?

Zastanawiam się nad wykorzystaniem w zamkniętym projekcje biblioteki jQuery, udostępnionej na licencji GPL i X11.

Czy mogę wybrać sobie jedną z dostępnych licencji, czy w jakimś stopniu ograniczają mnie obydwie??

GPL wymaga, aby kod który się z nią linkuje, oraz kod będący pochodną (zmodyfikowane wersje biblioteki) był udostępniony na takich samych warunkach.

Licencja MIT/X11 wymaga tylko i wyłącznie zapewnienia informacji o oryginalnych autorach. MIT ma mniej ograniczeń - kod na licencji MIT możesz bezproblemowo mieszać z kodem zamkniętym, bez konieczności jego udostępniania, modyfikować i rozprowadzać zmodyfikowany na własnych warunkach.

Podwójne/wielokrotne licencjonowanie (ang. multilicensing) umożliwia Ci wybór tej licencji, która bardziej ci odpowiada. Nie musisz informować o tym twórcy oprogramowania ale powinieneś zawrzeć informacje na ten temat w dokumentacji własnego produktu.

Czyli jak rozmiem mogę sobie wybrać licencje MIT, i jedyne co muszę to zamieścić infomracje o tym, iż wykorzystałem kod jQuery, który był obięty tą licencją i miał takich i takich autorów?? Samego zaś kodu jQuery redystrubować nie muszę?? (choć akórat w tym przypadku de facto tak się zwykle staje)

P.S. A co jeśli biblioteka jQuery będzie w stanie nienaruszonym i ktoś uzna że on także może sobie wybrać licencje… i powie że mój program jest GPL, bo wg. niego jQuery to GPL (a nie MIT)??