[jQuery]Zmieniające się tło strony

Witam,

Napisałem skrypt do zmieniających się (przenikających) obrazków w jquery - taki slider zdjęć. Moja strona ma taką strukturę: u góry header na 960px w środek content na 100% (czyli na całą szerokość)i na dole stopka footer na 960px.Teraz chcę wstawić w content ten skrypt do przenikania zdjęć i tu pojawia się problem bo nie wiem jak to zrobić. Próbowałem to wrzucić w

Ze swojej szklanej kuli powiadam ci. Robisz diva, określasz jego szerokość i do niego wrzucasz fotkę, albowiem powiadam ci iframe to przeżytek :slight_smile:

Btw ta twoja strona jest jakaś taka niewymiarowa :slight_smile:

nie zrozumieliśmy się. może z innej beczki. Jak zrobić aby przenikało (zmieniało się) całe tło strony.

Jeśli chodzi o pozbycie się paska przewijania w iframe to wystarczy podać: scrolling=“no”

Przykład:

style="width:98px;height:115px;padding:0;background-color:#fcfcfc;" src="http://dobreprogramy.pl">

[/code]

tyle to ja też wiem, jednak to nie jest pasek przewijania od iframe tylko od całej strony. Poprostu chodzi mi o przenikanie tła strony.

wrzuc to gdzies, chocby na jsfiddle czy jsbin.com. albo podaj kawalek kodu.

jedno moge tobie podpowiedziec juz teraz - wywal iframe; daj dwa divy - jeden od przewijania obrazkow, drugi z tresia. ten od przewijania wrzuc w tle :ustaw mu style position absolute (wzgledem wspolego kontenera obydwu divow) oraz overflow:hidden (nie bedzie scrolli).

Jest prawie dobrze jeszcze tylko pozostaje kwestia iż obrazki przyciąga do górnego lewego rogu. Z górą to sobie poradziłem i dałem margin-top gorzej jest z odsunięciem od lewej bo w sumie u mnie na laptopie jest ok ale jak zmniejsze wyświetlanie (Ctrl + rolka) czyli całość strony to obrazek jest przy lewej stronie a nie zawsze na środku a jak dam margin-left to pojawia sie dolny scroll ;/