Just Cause 2 a sterowanie

Mam problem z grą Just Cause 2. Mianowicie chodzi o szybkość reakcji postaci na polecenia. Jeżeli przykładowo poruszę mysz w prawo, to postać obruci się dopiero po jakiejś sekundzie. Problem dotyczy też klawiatury. Nie da się używać żadnego pojazdu, ponieważ skręca on z takim opóźnieniem, że rozbijam się o drzewa. Co z tym zrobić? Modyfikacje czułości myszy nic nie dają :frowning:

Po prostu gra się tnie zmniejsz w ustawieniach detale.Podaj jaki masz sprzęt.

karta graficzna nvidia 9500GT 1 GB DDR2 procek athlon 64 dual core 5000+ 2 GB ramu operacyjnej. Dodam, że gra sama w sobie chodzi dosyć płynnie. Nawet na najniższych możliwych wymaganiach dalej istnieje ten sam problem.

Gra oryginalna?

Zainstaluj sobie wszystkie patche.

Jeden z nich odpowiada za szybsze ruchy postaci…

M.in. bieganie…

Wiem że to nie reakcja, ale może Ci coś da.

Mi bardzo pomogło.

Dzięki nim grałem komfortowo.

Bez nich…było kiepsko.

Gra jest oryginalna. Mógł byś podać mi link do jakiegoś patcha? Ponieważ na stronce just cause jak i na stronie cenegi niczego nie znalazłem.

Sorry…pomyliłem grę z Far Cry 2.

Zaszło nieporozumienie:)

No szkoda :stuck_out_tongue: A co do gry, to ostatnio zaobserwowałem jakąś niepłynność w działaniu. Niewiem dlaczego ponieważ spełniam wymagania. Trzeba chyba dokupić sobie troche ramu :frowning: Ale nie sądze żeby to rozwiązało mój problem ze sterowaniem. Napisałem już o pomoc na e-mail cenegi lecz nie odpiszą szybko szczególnie, że jest wolne :frowning: więc może ma ktoś jakieś konkretne rozwiązanie tego problemu? Wesołych Świąt :wink: