Just Cause 2 a sterowanie


(Darjuszka) #1

Mam problem z grą Just Cause 2. Mianowicie chodzi o szybkość reakcji postaci na polecenia. Jeżeli przykładowo poruszę mysz w prawo, to postać obruci się dopiero po jakiejś sekundzie. Problem dotyczy też klawiatury. Nie da się używać żadnego pojazdu, ponieważ skręca on z takim opóźnieniem, że rozbijam się o drzewa. Co z tym zrobić? Modyfikacje czułości myszy nic nie dają :frowning:


(Wiktor 1996 96) #2

Po prostu gra się tnie zmniejsz w ustawieniach detale.Podaj jaki masz sprzęt.


(Darjuszka) #3

karta graficzna nvidia 9500GT 1 GB DDR2 procek athlon 64 dual core 5000+ 2 GB ramu operacyjnej. Dodam, że gra sama w sobie chodzi dosyć płynnie. Nawet na najniższych możliwych wymaganiach dalej istnieje ten sam problem.


(ORZECHgda) #4

Gra oryginalna?


(Newton) #5

Zainstaluj sobie wszystkie patche.

Jeden z nich odpowiada za szybsze ruchy postaci...

M.in. bieganie...

Wiem że to nie reakcja, ale może Ci coś da.

Mi bardzo pomogło.

Dzięki nim grałem komfortowo.

Bez nich...było kiepsko.


(Darjuszka) #6

Gra jest oryginalna. Mógł byś podać mi link do jakiegoś patcha? Ponieważ na stronce just cause jak i na stronie cenegi niczego nie znalazłem.


(Newton) #7

Sorry...pomyliłem grę z Far Cry 2.

Zaszło nieporozumienie:)


(Darjuszka) #8

No szkoda :stuck_out_tongue: A co do gry, to ostatnio zaobserwowałem jakąś niepłynność w działaniu. Niewiem dlaczego ponieważ spełniam wymagania. Trzeba chyba dokupić sobie troche ramu :frowning: Ale nie sądze żeby to rozwiązało mój problem ze sterowaniem. Napisałem już o pomoc na e-mail cenegi lecz nie odpiszą szybko szczególnie, że jest wolne :frowning: więc może ma ktoś jakieś konkretne rozwiązanie tego problemu? Wesołych Świąt :wink: