Już 6 raz ten sam wirus w katalogu Windows\system32

Mój problem polega na tym że avast wykrywa mi wirusa jimbo.exe w katalogu system32 już szósty raz,w ciągu 2 tygodni w różnych momentach chyba raz jak włączyłem kompa jak włączyłem firefoxa i pare razy jak coś robiłem w wordzie albo pisałem strone. I ciągle to ten sam wirus. Myślę ze to jest niepokojące prosze o pomoc.

P.S Ostatnio tak mi zwolniła neostrada że szkoda gadać. (a nie przekroczyłem limitu)

daj log

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

a plik skasuj recznie w awaryjnym

Sorry ale musze teaz wyłączyć kompa (starzy mi trują) tagże nie bede mógł odpowiedziec za chwilę :frowning:

użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa i od razu przejdź do trybu awaryjnego i usuń plik a wpisy hijakciem

Nie mam takiego pliku na dysku. Naprawde. Wiem że skoro jest w logu tomusi być ale go nie ma.

Zreszteom to bardzo dziwne nie dalej jak 4 dni temu też dawałem loga do sprawdzenia musiałem coś usunąć i było czysto a teraz… znowu!

Plik jimbo.exe również nie istnieje.

Zaznaczyłeś opcje pokazuj ukryte pliki i foldery w opcjach folderów ?

Być może to były tylko wpisy w rejestrze, daj loga z silent runners

Jeżeli nie możesz go znaleźć, to użyj do jego usunięcia narzędzia KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\system32\Msdetect.exe

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

Zaznaczyłem żeby pokazywał ukryte.

z SillentRunners mam jakiś problem pokazuje mi:

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 21:20

Dzięki nie pomyślałem o tym :slight_smile:

A jak usunołem ten plik i te wpisy z loga to tak mi się ładuje teraz długo system że poprostu zgroza.

Daje jeszcze raz loga: (udało mi się uruchomić SillenRunners

HijackThis

W logach jest już czysto :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego RegCleaner 4.3.0.780), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

ok

Złączono Posta : 04.05.2006 (Czw) 16:41

Znowu mi wykrył tego jimbo.exe avast

Uzyj skanerów online - Skanery do wyboru

Nie sorry ale nie…

Mam już tego dość teraz mi znowu nie chce się mój profil załadować pokazuje mi:

Koniec robie formata.

Mojemu kompowi już nic nie pomoże.