Już można wgrać 23H2 Moment 4?

Witam!
Jak w temacie: czy można już wgrać 23H2 Moment 4? Obecnie posiadam:
image

No i ustawienia Windows Update komunikują, że wszystko aktualne:

Ktoś coś?

https://www.neowin.net/guides/how-to-install-windows-11-moment-4-update/

Czyli to beta nadal? No a DP pisały tak, jakby to była wersja RTM. Można później się wyrejestrować z Insider’a i ew. zainstalować „normalną” wersję Moment 4 gdyby się coś zmieniło?

Mało, instalacja teraz i tak nic nie daje, numerek się zmieni dopiero w październiku i z nim większość zmian a część nie ruszy z winy UE.

Czyli teraz nie odkręcę tego? Muszę mieć tą „Betę” do 10.10.2023?


Włączyłem to. Tam była jeszcze opcja natychmiastowej rezygnacji, ale można to zrobić na becie i się cofnie do RTM?

Przechwytywanie
Zobacz, czym się różni oD insidera
insider

Co masz na myśli? No nr kompilacji jest inny i nr wersji, tj. 23H2 zamiast 22H2. No i to tyle?? Jeśli tak, to ae DP naciągnęło mnie. Napaliłem się tym 23H2, bo tam nowe głosy w Narratorze (nie wiem, czy polskie, bo nie napisano), nowe narzędzia w Narzędziu wycinanie, z którego korzystam baardzo dużo, Copilot, który pewnie w Polsce nie działa :frowning: No i kilka innych rzeczy.

Co teraz? Mam tą kompilację:
image

Włączyłem tą automatyczną rezygnację po wyjściu głównej wersji, bo nie chcę być Insider’em. Wyjdzie RTM 10.10.2023, dostanę powiadomienie, zainstaluję i koniec?

Nie widzisz różnicy?
insider
W tym 22631 Copilot działa.

Kurde, to co, ja nie mam w ogóle żadnej bety na komputerze? Nie rozumiem do końca tego… Po dołączeniu do programu Insider coś mi pobrało i wgrało:

23H2 i Moment 4 to dwie różne rzeczy :slight_smile:
Na przykład: ja mam 22H2, ale i tak mam już nowy/stary Pasek Zadań i Explorera z WinUI 3:

Powiedziałbym raczej „dzięki UE”, bo bez europejskich regulacji cyfrowych zachodzi masowy scrubbing danych. Polecam zobaczyć, co robi np. „Teams dla firm” w USA i u nas. W Europie nie pozwala np. na inwigilację pracownika :slight_smile: