Już tylko kilka dni do Zlotu!

Już tylko kilka dni do Zlotu, warto zatem ustalić kilka spraw organizacyjnych:

Rejestracja na miejscu

Wszystkie osoby, które zarejestrowały się na Zlot i wniosły opłatę rejestracyjną powinny otrzymać potwierdzenie drogą mailową. Potwierdzenia te nie będą potrzebne do rejestracji na miejscu, prosimy jednak o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.

Identyfikatory

Jak wiecie każdy z nas będzie posiadał identyfikator abyśmy mogli rozpoznać się w “realu”. Na identyfikatorze będą nick i awatar - jeżeli ktoś z zarejestrowanych nie ma w swoim profilu awatara to jest to ostatnia możliwość go uzupełnić jeżeli ma się on później znaleźć na identyfikatorze.

Autokar

Osoby, które zaznaczyły odpowiednią opcję w formularzu rejestracyjnym mają zagwarantowane miejsca w specjalnym, bezpłatnym autokarze, który zawiezie część uczestników z Wrocławia do Szklarskiej Poręby i odwiezie ich z powrotem po zakończeniu Zlotu (jeżeli ktoś nie jest pewny czy ma miejsce - proszę o kontakt mailowy). W autokarze będzie jechać także część redakcji - łącznie maks. 56 osób.

Firma Światowit, która zapewnia transport, podstawi autokar na teren parkingu przy dworcu PKS we Wrocławiu (parking pomiędzy ulicami Dyrekcyjną, Joannitów i Suchą). Autokar podjedzie około 13:45-13:50. Odjazd planowany jest na godzinę 14:00. Na miejscu powinien być około 16:30-17:00.

Wyjazd powrotny planowany jest o godzinie 13:00, przyjazd do Wrocławia około 15:30 - tak aby zdążyć na dogodne połączenia powrotne pociągiem.

Wieczór integracyjny

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza :/, do tego Zlot ma odbyć się w górach, a jednym z głównych punktów programu będzie wieczór integracyjny na świeżym powietrzu (choć pod wiatą). Prosimy zatem o zabranie ze sobą ciepłej odzieży - możliwości przeniesienia tej części imprezy w inne miejsce, biorąc pod uwagę ilość uczestników, będą bardzo ograniczone.

Agenda

Minimalne zmiany zajdą w agendzie. Podczas Zlotu swoją obecnością zaszczycą nas m.in. dwaj znakomici prezenterzy - Paweł Zakrzewski (reprezentujący firmę Adobe) oraz Mateusz Urbanowicz (reprezentujący firmę Wacom) - obaj pasjonaci grafiki, świetni specjaliści i prowadzący. Ponieważ chcielibyśmy aby potencjał obu Panów mógł być wykorzystany w pełni, być może jedna, dodatkowa sesja odbędzie się również podczas pierwszego dnia Zlotu w piątek. W takim przypadku również oficjalne powitanie w odbędzie się w piątek, a nie w sobotę rano, jak pierwotnie planowaliśmy. Z drugiej strony oficjalne zakończenie Zlotu nastąpi o 13:00 w niedzielę, a nie o 14:00, jak pierwotnie planowaliśmy, aby osoby wracające autokarem mogły zdążyć na dogodne dla siebie połączenia do Wrocławia.

Szczegółowe informacje na temat zmian podamy jeszcze przed Zlotem.

Partnerzy

Już oficjalnie możemy poinformować o partnerach Zlotu - firmach Adobe, Microsoft, Vobis i Wacom (kolejność alfabetyczna). Jak już zapowiadaliśmy przedstawiciele lub pracownicy partnerów Zlotu będą prowadzić część sesji technicznych - biorąc pod uwagę nazwiska prezenterów, które już teraz częściowo zdradziliśmy - będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich uczestników. Firma Vobis zapewnia komputery, które będą udostępnione na potrzeby Zlotu i na których będą odbywać się rozgrywki w Open Arena. Wszystkie te firmy wspierają finansowo organizację Zlotu - bez nich nie bylibyśmy w stanie tego samodzielnie zorganizować - prosimy więc o ich ciepłe przyjęcie :wink:

To z grubsza tyle, jeżeli chodzi o sprawy najważniejsze. Jeżeli coś jeszcze byłoby niejasne proszę o zadawanie pytań w tym wątku lub o kontakt na e-mail redakcyjny.

Do zobaczenia w Szklarskiej Porębie!

Życzę wszystkim udanego pobytu :wink:

Mam takie pytanie dotyczące tego zlotu,czy będzie jakiś fotoreportaż z niego ??

Planujemy coś takiego :wink:

To mam nadzieję, że na planach się nie skończy :wink: jestem bardzo ciekaw jak zlot będzie wyglądać,niestety ja nie mogę w nim uczestniczyć :smuteczek: (23.12.1991r.)

Czy godzina odjazdu autokaru jest już przesądzona ??

Pytam się ponieważ chciałbym jechać tym pociągiem (i myślę że sporo osób by nim jechało) ale wtedy autokar musiał by poczekać prawie 30 min :frowning:

Czy nie dało by rady przesunąć godzinę odjazdu na 14:30 ??

Już o tym dyskutowaliśmy wcześniej w innych wątkach. Godzina jest już niestety przesądzona. Autokar i tak będzie na miejscu kilkadziesiąt minut po rozpoczęciu zakwaterowania (16:00).

Większość osób z Warszawy jedzie pociągiem InterCity 1607 o 8:25 (odjazd z dworca Centralnego), we Wrocławiu o 13:31. Jest to dużo lepsze połączenie - odjazd 40 min. później, przyjazd 50 min wcześniej niż pośpieszny o którym mówisz. Wydaje mi się, że tak idealne dopasowanie czasowe oraz bardziej komfortowa i dużo krótsza podróż (5 godzin zamiast 6:37) warta jest dopłaty do ICka :slight_smile:

Można dowiedzieć się czegoś więcej o tej rozrywce?

Konkretne gry? Trzeba się jakoś przygotować :stuck_out_tongue:

PS Trzymajcie kciuki za pogode 8)

Tylko że nie tylko ludzie z Wawy będą na zlocie :stuck_out_tongue:

Bardzo dużo ludzi jedzie z Łodzi (o dokładnie z okolic Łodzi) a tam niestety InterCity się nie zatrzymuje 8)

No ale trudno. Będzie trzeba przyjechać wcześniej i czekać ta PKP to 3,5h :slight_smile:

Open Arena to JEST gra.

Źle Cię zrozumiałem bo podałeś pociąg z Warszawy :confused:

Pisaliśmy kilkukrotnie o planowanym odjeździe autokaru o 14:00 - czemu wtedy tego nikt nie zgłaszał? Sprawdzaliśmy połączenia ze Szczecina, Poznania, Gdańska, Warszawy i Krakowa - na tej podstawie została “przyklepana” ta 14:00 - trzeba było zabrać głos gdy można jeszcze było coś zmienić.

Może są jakieś połączenia PKS?

wacek4 zawsze możesz pochodzić po mieście :wink: Ja będę we Wrocławiu ok. godz 10.20 (jeśli pociąg nie będzie miał poślizgu) więc podobnie jak ty muszę czekać 3,5h :wink:

Polecam wycieczkę - Rynek i Ostrów Tumski - w sam raz na 3,5 godziny :wink:

@Jarek_OSW

No to wychodzi na to że jedziemy tym samym pociągiem :smiley:

A coś bliżej ??

Wyjdę z dworca PKP i mam iść w prawo…lewo ?? :smiley:

Open Area = Quake :stuck_out_tongue:

Tak jak napisał Ryan, będzie miał logo firmy Światowit. Tabliczka DP będzie z przodu.

Jest to z tyłu dworca PKP. Wychodząc z peronu należy kierować się w kierunku ul. Suchej, a nie Centrum - w zależności od tego do którego holu wejdziesz z peronu będzie to albo w prawo albo w lewo. Wychodząc z peronu do szerokiego holu głównego będzie to w lewo i wyjdziesz praktycznie od razu na przeciwko tego parkingu. Z korytarza bocznego (w prawo) wychodzisz na przeciwko budynku dyrekcji regionalnej PKP - parking PKS jest na prawo od tego budynku (lokalizacja w Targeo).

A najlepiej po prostu się spytać - każdy będzie wiedział gdzie jest dworzec PKS.

Nie doceniasz dezinformacji rozsiewanej przez wrocławskich studentów. :wink:

Hej, Mam nadzieję, że warto jechać 11 godzin do Wrocławia :wink:

Życzę sobie i wszystkim udanej imprezy /na powietrzu i nie tylko/, no i wartosciowych sesji technicznych, z których każdy wyniesie coś dla siebie :wink:

Ja, jako laik w sprawach związanych z oprogramowaniem, liczę na pomoc w ogarnianiu nowej wiedzy :stuck_out_tongue:

Do zobaczenia na miejscu.

Pozdrawiam Krogulca.