Jv16 PowerTools

Czyszczenie rejestru znalazło mi 239 błędnych wpisów.

Czy moge je wszystkie bezpiecznie usunąc, tzn. żeby mi sie nic z systemem złego nie działo?

możesz śmiało usunąć, program jest pewny i sprawdzony, używam go od dawien dawna i nie spowodował żadnych szkód

klaustrofobian Nie bądż taki pewny, program zawsze może się pomylić i usunąć prawidłowy wpis.

Z zieloną kropką raczej można usunąć, a z czerwoną jak nie wiesz co to za wpis to zostaw w spokoju.

zależy której wersji używa eGreko , obecnie używam wersji 2005 (usuwam wszystkie znalezione) i w niej nie ma oznaczeń kolorami, we wcześniejszej wersji były wpisy oznaczone kolorami, usuwałem wszystkie znalezione wpisy i nigdy ten program mnie nie zawiódł

poza tym możesz zawsze przed usunięciem jakiegokolwiek wpisu utworzyć kopię bezpieczeństwa rejestru

jv16 PowerTools 2005

Wersja:1.5.1.311

w takim razie usuwasz tak jak napisałem - tzn. wszystko - bez obaw

ehh klaustrofobian lepiej po kolei sprawdzić co znalazł niż potem reinstalować jakąś grę lub program np. san andreas jak sam ostatnio miałem :smiley:

kiedyś używałem wersji 1.3, teraz 2005 i zawsze usuwam wszystko co popadnie. Żadnych problemów z komputerem :!: Wystarczy przypatrzyć co to są te wpisy, uważane przez jv za “groźne” do usunięcia - są to pozostałości po plikach instalacyjnych (install, unistall), oraz wyrażenia ignorowane przez program (mi kiedyś sprytnie dodał się sam firefox) - więc wpisy które można bezpiecznie usunąć z rejestru.

i Ty również tak zrób :wink:

Złączono Posta : 07.02.2006 (Wto) 20:13

kiedyś używałem wersji 1.3, teraz 2005 i zawsze usuwam wszystko co popadnie. Żadnych problemów z komputerem :!: Wystarczy przypatrzyć co to są te wpisy, uważane przez jv za “groźne” do usunięcia - są to pozostałości po plikach instalacyjnych (install, unistall), oraz wyrażenia ignorowane przez program (mi kiedyś sprytnie dodał się sam firefox) - więc wpisy które można bezpiecznie usunąć z rejestru.

i Ty również tak zrób :wink:

flooder :slight_smile: ok żeby nie offtopa i tak lepiej przynajamniej poglądowo sprawdzić od czego te wpisy są :slight_smile: można sie troszkę nauczyć.