[K] Kupię kartę GTX 1660 Super, 1660 Ti lub 1070 Ti do 850 zł

Witam,
Chciałbym kupić kartę graficzną GTX 1660 Super, 1660 Ti lub GTX 1070 Ti w cenie do 850zł.
Interesuje mnie tylko karta używana, z gwarancją minimum rozruchową. Karta nie pokoparkowa, z niemodyfikowanym BIOS’em (wymagany wgląd do faktury/paragonu w celu sprawdzenia czy nie było kupowane kilka sztuk).
Karta musi posiadać minimum jedno sprawne złącze Display Port lub HDMI. Sprawność i dostępność innych złącz mile widziana ale nie konieczna.

Nie interesują mnie wersje egzotycznych chińskich modeli i wersje z pojedynczym wentylatorem.

Proszę o oferty w wiadomości prywatnej. Na każdą odpowiem.

Za 2000 oddam ci swoją GTX1660s, Gigabyte.
To będzie dla mnie dobra cena.
Karta wyświetlała pulpit od nowości.
Na gwarancji.

Zgoda, pod warunkiem, że płatność nie będzie w PLN :slight_smile:
A tak poważniej to moglibyśmy zacząć negocjacje po obniżeniu kwoty do jakichś 700-850zl w zależności od modelu.
Pozdrawiam

Może być w euro, tym korzystniej dla mnie.
A tak poważnie, okazje zazwyczaj oznaczają jakiś defekt.
Bardzo niespotykane są sytuacje kiedy można kupić coś nieskazitelnego poniżej ceny rynkowej.

850 zł

Są spotykane, trzy miesiące temu kupiłem tak komputer. Po prostu trzeba trafić okazję. Jesli ktoś wymienia sprzęt i nie chce długo zwlekać ze sprzedażą, często zgadza się na obniżkę aby sprzęt szybko zeszedł. Tak samo jest gdy ktoś potrzebuje sprzedać coś “na już” bo potrzebuje gotówki.
Trzecia opcja to przedmioty z defektem (dlatego dopuszczam oferty kart z uszkodzonymi gniazdami video) a czwarta oszuści.

Kupiłem MSI GTX 1070 Ti Gaming za 800 razem z przesyłką, więc jak chcesz to za 2000 Ci oddam. Będzie to dla mnie dobra cena a sobie kupię w tej cenie 2080 super :stuck_out_tongue:

Ale ja nie potrzebuję grafiki, mam.
Nie szukam też okazji, kupuję w sklepie.
Gratuluję zakupu, oby posłużyła.