K-Lite codec - media player clasic nie odtwarza napisów

Dzień dobry,

Od niedawna mam laptopa, zainstalowalam na nim, podobnie jak na stacjonarnym komputerze kodeki k-lite razem z media player clasic. Jedna z zalet bylo, ze napisy ladowaly sie automatycznie jesli nazwa pliku z nimi jak i video byla taka sama, ale to wie kazdy uzytkownik. Problem polega na tym, ze na laptopie nie laduja sie one automatycznie ani jak sa w .txt ani .ass, nie probowalam innego rodzaju napisowa, ale napewno chodzily na zwyklym komputerze. Zainstalowalam dodatkowo bezposrednio direct-vob-sub na wszelki wypadek, ale nic to nie pomoglo…

Słuchaj, ja mam te kodeki ale mi one nie ładują się automatycznie tylko kopiuje plik z filmem i plik z tekstem do np: BestPlayera i jest ok. A jeśli tak się upierasz, to spróbuj w ustawieniach programu coś przestawić :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

Silene , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

wejć w opcje/output i ustaw —> vmr7renderless

oczywiscie w media plyer classicu

Hmm… ja specjanie uzywalam tych kodekow, bo wszystko ladnie chodzilo i nie musialam napisow ladowac sama, a media player clasic byl wystarczajacy. Uzywam tych kodekow na 2 innych komputerach i nic nie musialam zmieniac na nich by dzialalo. Przegladalam zakladki opcji, ale nie znalazlam nic co by mnie naprowadzilo na wlasciwa droge, nie wiem co zmienic by dzialalo, w przeciwnym razie bym to zrobila :wink:

na pewno jest tak jak tutaj ?

http://s3.zapodaj.net/89585791.jpg.html

u mnie nie ma z napisami najmniejszego problemu…

Tak, napewno, oto screen: 58631230.th.jpg

Specjalnie sciagalam odcinki w formacie mkv by nowe napisy nie nakladaly sie na napisy dodane przez grupe, ktora udostepnia pliki, nie dziala to tylko na laptopie.