K-Lite Mega Codec Pack 1.58 FINAL

K-Lite Mega Codec Pack 1.54 FINAL

Wszystkich zainteresowanych najnowszym zbiorem kodeków odsyłam do: link

Wszystkie informacje o zawartych kodekach oraz o ich wersjach znajdziecie tu: link

Zachęcam do pobierania oraz życzę miłego oglądania filmów :wink:

Strona K-Lite: http://www.codecguide.com

A do czego służa te kodeki?

W drugim linku podanym przez FXJ jest napisane do czego służą.

Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem, jak sobie te kodeki wgram na komputer to będe mógł oglądać filmy. Ale jakie filmy (jeżeli można wiedzieć) są w tych kodekach?

:o :o :o

W kodekach filmy :?

Każdy film można zgrać i skompresować dowolnym kodekiem (Divix, Xvid itp.)

Jeśli masz jakiś film na Cd, a nie mogłeś go wcześniej odpalić to po zainstalowaniu tego programu będziesz już mógł je spokojnie obejrzeć :smiley:

Więcej o na: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kodek

Ale niestety nie mam żadnego filmu na płycie CD. Po prostu myślałem, że w tych kodekach są już filmy jakieś i jak wgram je na mój komputer, to będe je mógł sobie obejrzeć. :frowning:

To źle myślałeś. Poczytaj informacje proponowane przez FXJ.

Proponuję zakończyć dyskusję. Jesy informacja o nowym pakiecie kodeków i tyle.

Co jest lepsze.

K-Lite Mega Codec Pack 1.54 FINAL

czy

K-LIte Codec Pack 2.72 FULL

Pakiet K-Lite _ Mega _ Codec o ile dobrze pamiętam zawiara więcej kodeków w sobie , a co za tym idze jest lepszy. :slight_smile:

Sam fakt że informuję wyłącznie o nowych zbiorach K-lite Mega C.P. świadczy że jest lepszy, polecam też przy instalacji zaznaczyć odtwarzacz BSplayer, bardzo fajny, polski interfejs oraz możliwość korekty obrazu :wink:

Proszę tu nie zamieszczać problemów - oty --> kosmos

Filimy są kompresowane różnymi kodekami. Bez zainstalowanych w systemie kodeków nie odtworzysz na kompie większości filmów.

K-Lite Mega Codec Pack 1.55 już dostępny, linki powyżej :wink:

- Removed 3ivX, On2 VP3, MS MPEG-4 and DivX 3.11. These are all old and unneeded codecs. These formats can still be played with ffdshow.

- Minor changes and fixes.

Apropo tego kodeka, mialem ten 2.72 dobze sie sprawowal ale mialem caly czas pewien problem, mianowicie po odpaleniu kompa tylko raz moge odpalic jakikolwiek film, kazdy nastepny raz dziala na zasadzie slajdow mimo ze dzwiek dziala normalnie, zmienilem na ten mega i fakt filmiki ktore wczesniej na tamtym 2.72 nie dzialaly poprawnie, teraz dzialaja… ale dalej tylko za pierwszym odpaleniem kompa, wie ktos z jakiego powodu moze tak sie dziac ?

Download K-Lite Mega Codec Pack 1.55 - Update

Changes K-Lite Mega Codec Pack Update 07.31.2006 :


- Updated Codec Tweak Tool

- Updated AC3Filter [version 1.04a]

Korzeń reset pc, odinastaluj wszystkie zainstalowane kodeki, reser, przeczyść rejest np. przez RegCleaner, i zainstaluj Mega C.P. Wtedy już powinno pujść :wink:

Kurcze… dalej nic, teraz jeszcze wyskoczyl mi jakis błąd Divixa :frowning:

b322261dri9.jpg

Spróbuj uruchomić ponownie komputer i wtedy odinstalować posiadane kodeki a następnie zainstalować K-lita :wink:

Wyszła już nowa wersja K-Lite Mega Codec Pack 1.57.

Oraz nowe wersje K-Lite Codec Pack 2.75 Full, Standard and Basic.

Miłego pobierania ;].

Wyszedł właśnie K-Lite Mega Codec Pack 1.60 - Update. Możecie go pobrać z:

http://www.free-codecs.com/download/K_L … c_Pack.htm