K-Meleon i zakłądki z Firefoxa

Właśnie testuję przeglądarkę K-Meleon i jak na razie jest dobrze. Parę niedociągnięć to : Brak importu zakładek z Firefoxa (albo nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji) oraz jak ustawić karty by się otwierały tak samo jak w Firefoxie - do takiego układu jestem przyzwyczajony. K-Meleon urzekł mnie swoją szybkością, a Firefox zaczyna działać mi na nerwy jak po raz kolejny mi się wysypał - odnoszę wrażenie że chłopcy z Mozilli biorą zły przykład z Pewnej firmy monopolistycznej oraz jej przeglądarki :D.

K-Meleon natywnie obsługuje zakładki Netscape (Firefox, Seamonkey, Flock itd), Opery i Internet Explorera. F2 -> Zakładki Netscape (obsługa powinna być zaznaczona). U dołu jest opcja importu zakładek Firefoksa. Możesz też skopiować plik zakładek do katalogu profilu K-Meleona i wtedy go wybrać, klikając Przeglądaj.

Narzędzia -> Skróty myszy i wybierasz Firefox 2.0 albo Seamonkey 1.1. Podstawowe ustawienia zachowania kart są w F2 -> Przeglądanie w kartach. Nie wiem, na czym konkretnie Ci zależy, jeśli chodzi o otwieranie kart, bo Firefoksa używam sporadycznie :wink: .