K1 lub K550i który wybrać?

Witam, proszę was o pomoc w wyborze telefonu. Do wyboru mam Motorole K1 lub S-E K550i i nie wiem, który wybrać szczególnie chodzi mi, o jakość aparatu i wytrzymałość telefonu, bardzo proszę o pomoc

bierz k550i jest wytrzymały i ma b.dobrą jakość aparatu sam posiadam ten telefon i jestem zadowolony :smiley:

z tą bardzo dobrą jakością nie przesadzajmy…ale nie jest też zła…bierz SE przynajmniej masz pewność, że wszystko na nim działa:)

Mam ten telefon i zdjęcia jako tako wychodzą tylko przy dobrym oswietleniu i to też nie jakaś rewelacja. Pomimo jednak tego, mam ten telefon i polecam bo od zdjęć aparat jest, a nie komórka…

Polecam Sony Ericssona K550i jest bardzo fajny. Bateria sporo trzyma, dobry aparat, ładnie gra odtwarzacz, ma dużo funkcji i jest wytrzymały :wink:

Motorola też jest fajna, ale ma trochę mniej funkcji. Wybór należy do ciebie.:wink:

:smiley:

Bierz Motorolę jeśli zależy Ci na wytrzymałości telefonu i chcesz mieć bardzo wysokiej jakości wyświetlacz.

Bierz SE jeśli bardziej zależy Ci na aparacie. Pamiętaj że k550i to telefon z dolnej półki i jest to masówka tego producenta. W porównaniu z Motorolą jakość wykonania tego telefonu jest tragiczna.