K550i Biały Ekran

Wiem, co ‘gadam’, bo takie w serwisie to żadna nowość :))

Nie wiesz co gadasz. Jak się wgra do telefonu K550 softa z W610 to się traci gwarancje i wtedy w żadnym punkcie naprawy nie przyjmą telefonu bo soft nie zgadza się z telefonem. Wtedy odmowa naprawy i koniec. Wiem bo mój ojciec pracuje w punkcie SE, a uwierzcie, że sprawdzenie softa jest bardzo proste i tam gdzie mój tata pracuje każdy sprawdza wersje oprogramowania. Jest to czynność hmm…domyślna. Telefon przychodzi np. na niedziałający aparat. Wtedy w testach serwisowych sprawdzają, czy tak jest. Przy okazji sprawdzają wiele innych rzeczy, w tym wersje softa. Tak samo jakbyś rozkręcił w domu u siebie telefon a potem go skręcił i oddał do serwisu na gwarancje. Wtedy też go nie naprawią, bo nieautoryzowana próba naprawy.

heh nie wgrywaj softa ponieważ to nie wina oprogramowania tylko uszkodzenia…

też mi sie wydaje, że to nie wina softa ale jak już tak chcesz wgrać to wgraj, nie zaszkodzi i raczej też nie pomoże

to co mam zrobić? jeden napisze to wszyscy powtórzą…

jak kolega mówił, że to jakaś tasiemka sie odkleiła no to otwórz ten telefon i zobacz czy tak jest

wlasnie sie tym bawie chciałem wgrac XS++ ale pisze przytrzym C ale mi nawet nie reaguje telefon… i komputer

musisz wgrać sterowniki usbflash

http://www.centrumse.pl/forum/USB-Flash … 25704.html

sprawdziłeś tą tasiemkę?

ta z tasiemka wszystko ok jest sprawdzilem bardzo dokladnie wszystko odpialem na chwile wyswietlacz i podpialem i dalej to samo…

Dodane 21.01.2009 (Śr) 18:53

i mi nie reaguje nie mam jak zainstalowac tych usb flash driver nawet mi nie wykrywa telefonu…

przepnij może kabel usb do innego portu w kompie, zobacz czy SEUS go wykryje

Wgrywam XS++ już wykrywa lecz gdy chce wrzucic:

20:40:20| Sorry, your phone is NOT SUPPORTED

20:40:20| Error: Cannot send flash loader

20:40:20| Error: Flashing failed

20:40:22| Disconnected… Unplug the phone

20:41:24| Shutting down…

dane:

20:39:38| Profiling SEMC phone…

20:39:38| Platform: DB2020

20:39:38| OTP CID: 51

20:39:38| EROM CID: 53

20:39:38| EROM Color: Red

20:39:38| IMEI: 35665701xxxxxx

20:39:38| Phone ID: K550

20:39:38| Region: CENT_EUROPE

20:39:38| CDA: CDA102568/2 R8A

20:39:38| Firmware Version: R6BC002

20:39:38| EROM: R3A016

20:39:38| Ready for operation!

20:39:54| Custpack information

20:39:55| Custpack: AMERICA_2 (CDA102460/101) (K510)

20:39:55| Generic(non-branded) custpack: Yes

20:39:55| Allowed languages: en, pb, xl,

juz nie wiem czy sie cos da wrzucam dla 53 te main i flash i nie wiem co dalej

wgrać softa z CID53 możesz tylko FAR’em

http://centrumse.pl/forum/index.php?showtopic=44047

Udało się wgrałem Main lecz teraz robie tak jak w instrukcji czyli:

wyjmuję i wkładam baterię przyciskam klawisz “c” na talefonie i podłączam kabel i gdy ten kabel podlacze to telefon mi się uruchamia i na ekranie pojawia się że telefon jest podłączony do komputera a w komputerze jest dysk wymienny niby ok lecz teraz FS nie moge wgrac bo podczas laczenia z komputerem ma byc telefon wylaczony nie wiem jak zapobiec wyłączeniu jak mam zapobiec temu?

FS wgrywasz zaraz po mainie, bez odłączania tel od kompa. jak wgrasz te dwie rzeczy to dopiero go odłącz, wyciągnij baterię na ok. minutę, włóż, podłącz i wgraj kustomizację

to co mam zrobic teraz?

wiem od czego to jest wgraj nowego softa albo oddaj do komisu niech ci wgrają sami a jak będziesz miał nowego softa to później wyczyść telefon a jak nie będzie działać to płytka gówna padła a płytke kupisz za 15zł lub 20zł

A masz gwarancje? Jak masz gwarancje. To oddaj go na gwarancji. Szkoda nerwów…Jaką masz wersję XS++ i jaki masz system operacyjny w kompie?? na Viście są problemy z farem…

Mistrzu patrykokok gdzie mozna kupic tka tanie plyty glowne do k550i daj znac, ja jestem z Wroclawia i widzialem tego typu plytki za 65zł - mowie o sprawnych, odezwij sie do mnie na PW