K550i złącze uniwersalne nie koniecznie

(CHUDYxp) #1

Witam wszystkich ostatnio z moim K550i się dzieją bardzo dziwne rzeczy postaram się to wyjaśnić w kilku słowach . Przy probie podłączenia telefonu do komputera kablem DCU-60 nie mogę się połączyć muszę trzymać kabel w telefonie dociskając go w dół inaczej telefon się odłącza tak samo jest z słuchawkami typ HPM-64 co mnie najbardziej dziwi w tym wszystkim ładowarka działa normalnie . Soft mam od telefonu W610i w wersji R8BA024 . Co może być przyczyną takich anomalij w tym telefonie :?:

(Longhorn2009) #2

Mam to samo z K510i z tym, że ja muszę dociskać kabel do góry :stuck_out_tongue: Myślę, że to wina niedopracowanych styków, które płatają właśnie takie figle i niewiele da się na to zrobić, oprócz czyszczenia.

(kk23) #3

Jak powyżej, to ewidentnie wina styków - z autopsji.

(CHUDYxp) #4

Czyli reasumując muszę wymienić styki w telefonie ??

(Shadowk) #5

Musisz je wyczyścić :smiley: Ewentualnie przetrzeć delikatnie małym śrubokrętem.

(CHUDYxp) #6

W tym problem iż one są czyste często tego telefonu nie używam

(Shadowk) #7

Spróbuj jednak przeczyścić tym śrubokrętem. W każdym SE jaki miałem to pomagało chociaż styki wyglądały na czyste.

(CHUDYxp) #8

Nic nie pomaga sprawdziłem na 2 parach słuchawek teraz to nawet muszę trzymać wtyczkę żeby normalnie grały

(Piter9713) #9

Może niech Ci wymienią? Mi na W660I wymienili w ramach gwarancji bo miałem ten sam problem i na razie działa 8) . A może coś ze stykami w słuchawkach/kablu ?