K700i

Mam ogromna prosbe w zwiazku z telefonem SEK700i. Mam go od dwoch tugodni i nie potrafie polaczyc go z komputerem przez bluetooth.Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos umiescil tutaj instrukcje jak to zrobic lub dal link do strony na ktorej zanjduje sie taka instrukcja po polsku. Zgory thx xD

Włącz w telefonie bluetooth-a. W fonie wejdź w:

–> łączność --> bluetooth --> moje urządzenia --> nowe urządzenie. Jak wyszuka Ci kompa to znaczy ze jest wszystko OK :wink:.

no tak ale jak bbym jeszcze wiedzial co w kompie zrobic. To co ty mi powiedziales to wiem bo z innymi phonami sie laczylem przez bluetootha ale co ja mam zrobic w kompie mi wytlumacz zebym ja mogl znalezc w telefonie kompa.Bo jak wlaczam wyszukiwanie nowych urzadzen to mi pokazuje ze nie znajduje

To ja wreszcie nie wiem czy komp Ci tela nie widzi czy tel kompa ?? :confused:

Zainstalowałeś stery od phona i bluetootha ??

no tak zainstalowalem to co jest na plycie z pudelka. ale nie wiem co dalej zrobic

A da sie wysyłać pliki z fona na kompa ??

nie bo go nie wykrywa. ja nicnie zrobilem tylko zainstalowalem programy z plyty i nic nie uruchamialem

Złączono Posta : 04.01.2006 (Sro) 22:22

no bo ja nic nie rozumiem z tego i nic nie ruszalem zostawilem tak jak bylo a programow na komie wogole nie ruszalem

Złączono Posta : 05.01.2006 (Czw) 22:28

pomozcie mi prosze bo na kilku forach juz o tym pisalem i na rzadnym mi nie udzielili pomocy.bardzo prosze