K750i - aparat nie chce się włączyć

Witam.

Posiadam K750i z softem z w800i. Wszystko działało. Dałem telefon mamie i po otwarciu pokrywy aparatu aparat pojawia się na sekundę i znika. Wcześniej ten problem nie występował. Co może być tym spowodowane?

pewnie powodem jest soft, spróbuj wgrać go jeszcze raz, jeśli nie pomoże no to serwis.

ja miałem też k750i @ w800i było wszystko w porządku, ale na ogół nie jestem zwolennikiem tuningów telefonów tzn takie zmiany softów mnie nie kręcą.

ok, spróbuję wgrać nowy soft. Wiecie może w jaki sposób zachować te patche które tutaj mam i sterowniki dźwięku??

ja nie wiem jak to zachować ale możesz wgrać wszystko na czysto tak będzie lepiej i najbezpieczniej, jak wgrasz na nowo softa to powiedz czy to coś dało jeśli nie to idź do serwisu jakiegoś i powiedź im co jest grane jeśli powiedzą Ci że soft do wymiany, to zaproponuj gościowi żeby ci wgrał już softa od w800i i się już później nie baw w domu w tuningi tego typu bo to jest bez sensu jak widzisz później są takie tego uroki.

Tą informację powinieneś podać, gdy już to zrobisz - od razu z efektami końcowymi. Tak zrobił się niepotrzebny chat. Przypomnę również, że unikamy pisania postów pod sobą. Cytowaną wiadomość, jak i odpowiedź na nią - kasuję.

Zmieniłem soft i działa, dzięki za pomoc

nie ma za co, jak coś nie tak z Sony Ericssonem to pisz PW :slight_smile: