K750i czy K610i

(Levan23) #1

Witam ! Mam problem bo nie wiem ktory telefonik jest lepszy:d zastanawiam sie nad kupnem i potzrebuje jakis dobrych rad.Pomozecie?? tutaj jest k750i

k750i-test-1m.gif

i k610i

sony-ericsson-k610i-combo.jpg

(boczi) #2

k750i jest bardziej funkcjonalnym telefonem - to oczywiste

(Levan23) #3

No właśnie patrzyłem na funkcje i info ogólne to nie ma różnicy prawie:D tylko k750i ma IRDA i bluetooth a k610i ma tylko bluetooth

mi z wyglądu się podoba bardziej 600 ale chce się dowiedzieć czy kos ma jakieś przykre doznania z tym telem albo co:D

(boczi) #4

23LeVaN23 na Forum używamy polskich znaków w pisowni - proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień

23LeVaN23 chcesz to masz - http://forum.pclab.pl/t200000.html

(system) #5

Z tego co wyczytałem ma i irde i bluetooth, różnią się tylko tym, że k610i nie ma radia.

(Pinio150) #6

zdecydowanie k610i ale zalezy tez pod jakim kontem szukasz fona czy rozrywki typu telewizja czy zdjęcia chcociaz jakby nie było k610i ma troche gorszy aparat ale i tak bym go wybrał

1000 razy radze K610i :lol

ThX

(system) #7

k610i też ma 2Mpix

(Pioterek96) #8

K610i strasznie ładnie na tym zdjęciu wyszedł.

Ale na temat:

23LeVaN23 na twoim miejscu bym dołożył do K800i, a ewentualnie zadowolił się K750i.

Złączono Posta : 17.12.2006 (Nie) 16:43

Zauważ że w chwili obecnej dwa tematy pod tym dotyczą problemów z K750i.

(Krzychuu) #9

23LeVaN23 jeśli mieszkasz w dużym ieście to weź K610i, bo w nim go w pełni wykorzystasz, a jeśli nie to K750i. :slight_smile: :slight_smile:

(Levan23) #10

Krzychu13 dlaczego??Może o czymś nie wiem??:smiley:

Na k800i nie moge sobie pozwolić. Mam do wyboru k750i lub dopłacić i mieć k610i :wink:

(Krzychuu) #11

23LeVaN23 k610i ma możliwości typu telewizja, radio, itp. No i tylko w niektórych miastach jest zasięg na te bajery. :slight_smile: Ale spokojnie i bez teog możesz korzystać, ale i tak polecam Ci bardziej k750i.

P.S. Sam mam K750i. :mrgreen:

(Levan23) #12

A mieliście okazje pobawić się k610i?? Bo ja niestety nie a k750i się bawiłem poza tym moja siostra ma d750 a to jest prawie to samo(chyba tylko inny wygląd)

A co to jest w ogóle EDGE?? To jest konieczne?? Czy da się bez tego żyć??

(Krzychuu) #13

Coś podobnego do GPRS, ale szybsze.

Nie.

Tak.

(:: MARIO ::) #14

a ja slyszalem ze dwukamerowe telefony wykorzystujace technlogie 3g to pastiż, polaczenia wideo sa droge a ich transfer pozstawia wiele do zyczenia, duzo lepsza ma byc technika wifi, to tak samo jak bylo z wap'em, niby extra internet itp. weszlo duzo lepsze gprs i wap odszedl do lamusa :slight_smile:

sam mam k750i i jestem zadowolony :slight_smile:

(Levan23) #15

a masz jakieś problemy z telem??

(:: MARIO ::) #16

nie, niemaielm zadnych chodz brakuje mi kilku funkcji z siemensa :stuck_out_tongue: ale ogolie telefonik miodzio, moj pierwszy od se, i poki co jestem pozatywnie nastawiony do tej marki :slight_smile:

(JUDGE) #17

Ale K750i ma lepszy zoom (4x) :slight_smile:

Dodatkowo K750i oferuje:

• dłuższy czas czuwania

• więcej pamieci wewnetrznej

• irdę

• RADIO (zawsze to jakis bajerek)

ale za to... K610i jakoś wydaje mi się bardziej elegancki (K750i to trumna wśród Sony Ericssonów... :shock: )

(Levan23) #18

No to co mam brać???? Chodzę do drugiej klasy gimnazjum ... Więc oczywiste że musi być bajerancki :D:D Pomóżcie bo w czwartek idę kupić !!

(JUDGE) #19

Wybierzesz K750i - nikt nie powie, że to zły wybór no chyba że kolega zazdrośnik :wink:

Dodatkowo będąc w szkole bedziesz mógł słuchac relacji z meczu polskiej reprezentacji, dowiesz się o najnowszych wyczynach ministra edukacji (w razie czego będziesz pierwszy, który w czasie lekcji ewakuuje się ze szkoły :smiley: ), porobisz dziewczynom w wc fajne fotki na sporym zbliżeniu (byleby Ci ręka nie drgała za bardzo :stuck_out_tongue: ) i generalnie będzie cool 8)

Wybierzesz K610i - będziesz się wyrózniał ale narazisz się na szyderę innych gimnazjalistów, że przecież K750i jest lepszy a dla wyglądu to telefony biora baby :stuck_out_tongue:

Wybór należy do Ciebie, nie bądź miękka rura ojciec i podejmij decyzję jak na chłopa przystało :lol:

PS: I pamiętaj, czarne wyszczupla i dodaje klasy :wink: A że w twojej klasie pewnie sporo osób jest, z pewnością będziesz rządził z tym telefonem (za moich czasów rządził ten kto miał łyżwę lub trzy a nie 4 paski na dresie :mrgreen: )

(Levan23) #20

hehe równi dobrze moge pooglądać transmisje w telewizji dzięki k610i

na zbliżeniu nie wychodzą takie dobre a aparat cyfrowy mam osobno :smiley:

ale dzięki za pomoc. Właśnie zamówiłem k610i ale moge zrezygnować...Sam nie wiem;p