K750i czy K610i

Witam ! Mam problem bo nie wiem ktory telefonik jest lepszy:d zastanawiam sie nad kupnem i potzrebuje jakis dobrych rad.Pomozecie?? tutaj jest k750i

k750i-test-1m.gif

i k610i

sony-ericsson-k610i-combo.jpg

k750i jest bardziej funkcjonalnym telefonem - to oczywiste

No właśnie patrzyłem na funkcje i info ogólne to nie ma różnicy prawie:D tylko k750i ma IRDA i bluetooth a k610i ma tylko bluetooth

mi z wyglądu się podoba bardziej 600 ale chce się dowiedzieć czy kos ma jakieś przykre doznania z tym telem albo co:D

23LeVaN23 na Forum używamy polskich znaków w pisowni - proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień

23LeVaN23 chcesz to masz - http://forum.pclab.pl/t200000.html

Z tego co wyczytałem ma i irde i bluetooth, różnią się tylko tym, że k610i nie ma radia.

zdecydowanie k610i ale zalezy tez pod jakim kontem szukasz fona czy rozrywki typu telewizja czy zdjęcia chcociaz jakby nie było k610i ma troche gorszy aparat ale i tak bym go wybrał

1000 razy radze K610i :lol

ThX

k610i też ma 2Mpix

K610i strasznie ładnie na tym zdjęciu wyszedł.

Ale na temat:

23LeVaN23 na twoim miejscu bym dołożył do K800i, a ewentualnie zadowolił się K750i.

Złączono Posta : 17.12.2006 (Nie) 16:43

Zauważ że w chwili obecnej dwa tematy pod tym dotyczą problemów z K750i.

23LeVaN23 jeśli mieszkasz w dużym ieście to weź K610i, bo w nim go w pełni wykorzystasz, a jeśli nie to K750i. :slight_smile: :slight_smile:

Krzychu13 dlaczego??Może o czymś nie wiem??:smiley:

Na k800i nie moge sobie pozwolić. Mam do wyboru k750i lub dopłacić i mieć k610i :wink:

23LeVaN23 k610i ma możliwości typu telewizja, radio, itp. No i tylko w niektórych miastach jest zasięg na te bajery. :slight_smile: Ale spokojnie i bez teog możesz korzystać, ale i tak polecam Ci bardziej k750i.

P.S. Sam mam K750i. :mrgreen:

A mieliście okazje pobawić się k610i?? Bo ja niestety nie a k750i się bawiłem poza tym moja siostra ma d750 a to jest prawie to samo(chyba tylko inny wygląd)

A co to jest w ogóle EDGE?? To jest konieczne?? Czy da się bez tego żyć??

Coś podobnego do GPRS, ale szybsze.

Nie.

Tak.

a ja slyszalem ze dwukamerowe telefony wykorzystujace technlogie 3g to pastiż, polaczenia wideo sa droge a ich transfer pozstawia wiele do zyczenia, duzo lepsza ma byc technika wifi, to tak samo jak bylo z wap’em, niby extra internet itp. weszlo duzo lepsze gprs i wap odszedl do lamusa :slight_smile:

sam mam k750i i jestem zadowolony :slight_smile:

a masz jakieś problemy z telem??

nie, niemaielm zadnych chodz brakuje mi kilku funkcji z siemensa :stuck_out_tongue: ale ogolie telefonik miodzio, moj pierwszy od se, i poki co jestem pozatywnie nastawiony do tej marki :slight_smile:

Ale K750i ma lepszy zoom (4x) :slight_smile:

Dodatkowo K750i oferuje:

  • dłuższy czas czuwania

  • więcej pamieci wewnetrznej

  • irdę

  • RADIO (zawsze to jakis bajerek)

ale za to… K610i jakoś wydaje mi się bardziej elegancki (K750i to trumna wśród Sony Ericssonów… :shock: )

No to co mam brać??? Chodzę do drugiej klasy gimnazjum … Więc oczywiste że musi być bajerancki :D:D Pomóżcie bo w czwartek idę kupić !!

Wybierzesz K750i - nikt nie powie, że to zły wybór no chyba że kolega zazdrośnik :wink:

Dodatkowo będąc w szkole bedziesz mógł słuchac relacji z meczu polskiej reprezentacji, dowiesz się o najnowszych wyczynach ministra edukacji (w razie czego będziesz pierwszy, który w czasie lekcji ewakuuje się ze szkoły :smiley: ), porobisz dziewczynom w wc fajne fotki na sporym zbliżeniu (byleby Ci ręka nie drgała za bardzo :stuck_out_tongue: ) i generalnie będzie cool 8)

Wybierzesz K610i - będziesz się wyrózniał ale narazisz się na szyderę innych gimnazjalistów, że przecież K750i jest lepszy a dla wyglądu to telefony biora baby :stuck_out_tongue:

Wybór należy do Ciebie, nie bądź miękka rura ojciec i podejmij decyzję jak na chłopa przystało :lol:

PS: I pamiętaj, czarne wyszczupla i dodaje klasy :wink: A że w twojej klasie pewnie sporo osób jest, z pewnością będziesz rządził z tym telefonem (za moich czasów rządził ten kto miał łyżwę lub trzy a nie 4 paski na dresie :mrgreen: )

hehe równi dobrze moge pooglądać transmisje w telewizji dzięki k610i

na zbliżeniu nie wychodzą takie dobre a aparat cyfrowy mam osobno :smiley:

ale dzięki za pomoc. Właśnie zamówiłem k610i ale moge zrezygnować…Sam nie wiem;p