K750i czy SPV C500?

(system) #1

Witam

Komentarze o SE k750i już czytałem, ale jak jest z SPV C500? Który by był wg Was lepszy? Opłaca się kupować telefony z Symbianem? Mam zamiar wydać na telefon ok 650zł. Zależy mi na tym żeby telefon się ładnie prezentował i był funkcjonalny. Może polecicie mi jeszcze jakieś inne modele do tej kwoty?

(Levan23) #2

Zależy po co ci symbian....Ja osobiście bym nie brał ponieważ jest niewygodny( do kolegi na lekcji nie napisze smsa ani nie pogram :-))K750i ma wszystko czego potrzebuje i nie mam z nim problemów...Ale tak jak już napisałem :ZALEŻY DO CZEGO CI TELEFON

(Włodi) #3

a dlaczego ??

(Dudas bad boy) #4

Symbian jest właśnie dużo lepszy od softa!! można na nim np. zainstalować antywirusa :wink:

(system) #5

A że tak spytam od kiedy SPV C500 ma Symbiana :>??

(Kuflak) #6

na Twoim miejscu wzialbym k750i :smiley:

(Levan23) #7

Ponieważ nie wyciągnę wielkiego symbiana z kieszeni i na oriencie nie będę pisał ,,patyczkiem,, esa

(system) #8

Dlaczego akurat ten? Ma ten telefon animowaną tapetę albo video dzwonki? Sprawdzałem kilka stronek z opisami telefonów i na jednych pisze że ma a na drugich że nie ma... SPV ma Windowsa :wink:

(Kuflak) #9

Jeśli chodzi ci o animowane tapety czy o video dzwonki to nie wiem ale po co ci Windows na phonie?? SE k750i i tak ma dużo bajerów... nawet przydatnych...

(system) #10

Niby Windows do niczego nie jest potrzebny, ale różnica w cenie między K750i a SPV C500 jest dosyć znaczna, dlatego chciałbym wiedzieć czy opłacalne jest kupienie K750i

(Qwerty21) #11

k750i to dobry telefon,plus karta pamieci 512 mega i masz super mp3

plus aparat 2 mln pixeli,najlepszy z dostepnych

kupuje go za 2 tygodnie

albo kup sobie SE w810i za 700 zl w erze

(SeBoLaS) #12

Polecam k750i dobry telefonik.A z wyglądu to zależy każdy ma inny gust mi akurat sie podoba ale słyszałem wiele opinii że jest brzydki,on ma sie podobać właścicielowi a nie innym hehe :mrgreen:

Złączono Posty : 16.01.2007 (Wto) 13:24

i ogólnie myślę że Sony Ericssony są dobrymi telefonami :slight_smile:

(69benito) #13

Ja mam SEK750i wgralem sobie kilka aplikacjii takich jak np.slownik angielsko-polski,mapy itp. dokupilem sobie karte 1 giga wgralem muzyczke i patrzac na rynek telefonii komorkowej zamienilbym go tylko na SE K800i

(system) #14

Prędzej niż SPV rozważyłbym Nokie 6680. Bawiłem się nią pare dni i była super - choć aparat gorszy niż SE :slight_smile:

(Chris952) #15

No własnie.. zainstalować antywirusa po to aby nie załapać wirusa.. :stuck_out_tongue: Jeśli masz softa, nie ma (narazie) takiej możliwości abyś miał jakiegokolwiek wirusa.. :slight_smile:

(Ramirez1) #16

K750i wszystko majacy i mieszcący sie z palcem w .... w kieszeni i tyle na ten temat

(Mass Destruction) #17

K750i robi przegięte zdjęcia, można zrobić mega zoom i wciąż nieźle wszystko wygląda na wyświetlaczu. To tego lampa, jak dla mnie spox

(Włodi) #18

k750i zamieniłbym , ale tylko i wylącznie na 1 telefon Se K800i :] na żaden inny

(ŁKS Łomża RLZ!!) #19

wg mnie symbian to syf.tak samo windows na komórki.miełem telefon z symbianem(nokia) i padł,własnie do wirusa...wiec jak dla mnie k750 górą

(system) #20

Telefony z systemem to przyszłość, a te bez systemu szybko się nudzą :slight_smile: