K750i czy SPV C500?

Witam

Komentarze o SE k750i już czytałem, ale jak jest z SPV C500? Który by był wg Was lepszy? Opłaca się kupować telefony z Symbianem? Mam zamiar wydać na telefon ok 650zł. Zależy mi na tym żeby telefon się ładnie prezentował i był funkcjonalny. Może polecicie mi jeszcze jakieś inne modele do tej kwoty?

Zależy po co ci symbian…Ja osobiście bym nie brał ponieważ jest niewygodny( do kolegi na lekcji nie napisze smsa ani nie pogram :-))K750i ma wszystko czego potrzebuje i nie mam z nim problemów…Ale tak jak już napisałem :ZALEŻY DO CZEGO CI TELEFON

a dlaczego ??

Symbian jest właśnie dużo lepszy od softa!! można na nim np. zainstalować antywirusa :wink:

A że tak spytam od kiedy SPV C500 ma Symbiana :>??

na Twoim miejscu wzialbym k750i :smiley:

Ponieważ nie wyciągnę wielkiego symbiana z kieszeni i na oriencie nie będę pisał ,patyczkiem, esa

Dlaczego akurat ten? Ma ten telefon animowaną tapetę albo video dzwonki? Sprawdzałem kilka stronek z opisami telefonów i na jednych pisze że ma a na drugich że nie ma… SPV ma Windowsa :wink:

Jeśli chodzi ci o animowane tapety czy o video dzwonki to nie wiem ale po co ci Windows na phonie?? SE k750i i tak ma dużo bajerów… nawet przydatnych…

Niby Windows do niczego nie jest potrzebny, ale różnica w cenie między K750i a SPV C500 jest dosyć znaczna, dlatego chciałbym wiedzieć czy opłacalne jest kupienie K750i

k750i to dobry telefon,plus karta pamieci 512 mega i masz super mp3

plus aparat 2 mln pixeli,najlepszy z dostepnych

kupuje go za 2 tygodnie

albo kup sobie SE w810i za 700 zl w erze

Polecam k750i dobry telefonik.A z wyglądu to zależy każdy ma inny gust mi akurat sie podoba ale słyszałem wiele opinii że jest brzydki,on ma sie podobać właścicielowi a nie innym hehe :mrgreen:

Złączono Posty : 16.01.2007 (Wto) 13:24

i ogólnie myślę że Sony Ericssony są dobrymi telefonami :slight_smile:

Ja mam SEK750i wgralem sobie kilka aplikacjii takich jak np.slownik angielsko-polski,mapy itp. dokupilem sobie karte 1 giga wgralem muzyczke i patrzac na rynek telefonii komorkowej zamienilbym go tylko na SE K800i

Prędzej niż SPV rozważyłbym Nokie 6680. Bawiłem się nią pare dni i była super - choć aparat gorszy niż SE :slight_smile:

No własnie… zainstalować antywirusa po to aby nie załapać wirusa… :stuck_out_tongue: Jeśli masz softa, nie ma (narazie) takiej możliwości abyś miał jakiegokolwiek wirusa… :slight_smile:

K750i wszystko majacy i mieszcący sie z palcem w … w kieszeni i tyle na ten temat

K750i robi przegięte zdjęcia, można zrobić mega zoom i wciąż nieźle wszystko wygląda na wyświetlaczu. To tego lampa, jak dla mnie spox

k750i zamieniłbym , ale tylko i wylącznie na 1 telefon Se K800i :] na żaden inny

wg mnie symbian to syf.tak samo windows na komórki.miełem telefon z symbianem(nokia) i padł,własnie do wirusa…wiec jak dla mnie k750 górą

Telefony z systemem to przyszłość, a te bez systemu szybko się nudzą :slight_smile: