K750i i simlock, a 6230i

Zastanawiam się nad wyborem 6230i a k750i. Jednak słyszałem, zdziwiłem się, że ten drugi przeważnie dłużej trzyma. Tak?

Dwie sprawy. Mam możliwość kupienia k750i w atrakcyjnej cenie, z simlockiem na plusa, który był kupiony w salonie 5 grudnia.

Czy łatwo ściąga się simlocka, poradzę sobie sam (jak dokładnie), jeśli nie, to za ile np. w serwisie, średnia cena.

Druga sprawa, słyszałem o znowelizowanym prawie nt. simlocków w Plusie, od kiedy ono dokładnie działa tj. czy jak od razu ściągnę, to czy nie będzie możliwości gwarancji, czy mogę ściągnąć legalnie dopiero po okresie umowy, na jaki została zawarta przez tą osobę. Jak to jest dokładnie.

Prosiłym o dokładne wytłumaczenia, dziękuję.

PS Muszę podjąć szybką decyzję.

hehe xD to tak mam sony ericssona jestem zadowolony fajnie muzyczka gra i dosyc dlugo bateryjka trzyma a ze sciaganiem simlocka to gwarancje stracisz ! nie ma tak ze sobie sciagniesz simlocka i gwarancje masz no costy bez sensu by bylo zakladanie simlocku ! a sciagnie simlocka jest dosyc skomplikowane dla poczatkujacych chyba za 20zl sciagniesz w komisie z komorami XD

Nie wiesz dokładnie - nie piszesz.

Chcę się tylko upewnić.

:arrow: http://www.telepolis.pl/news.php?id=6940

A na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę poprawić posta, używając opcji Zmień.

Ja bym osobiście wybrał Nokię (marka mówi sama za siebie)

Ogólnie ta Nokia jest (moim zdaniem) ładniejsza. Ale to Twój wybór :wink:

Ładniejsza jest, to fakt.

Wybrałem k750i. Co do simlocka się dowiedziałem - nie ma problemu ze zdjęciem nawet w Plusie…