K750i, k610i czy 6230i?

mój ojciec bierze na firmę telefon w plusie, wszystkie wymienione kosztują tyle samo

“przekopałem” neta oraz pobawiłem sie przez chwilę każdym z nich u znajomego i jak dla mnie:

-6230i plus za to że nie traci tak na cenie no i obecnie mam kilka lat 7250i i jestem zadowolony z niego choć u mnie ta marka duzo straciła ostatnio bo brat ma n70 i ciągle mu się wiesza i znów w serwisie,tak samo jak 6103 mojej mamy. minus za jakość mp3 no i gorsze parametry niż u se.cena na tym samym poziomie a telefon jakby klasę niżej. czy naprawde w tym telefonie każdemu sie tak strasznie ściera obudowa u góry przy napisie?

-k750i najlepsze zdjęcia + słuchawki w zestawie

-k610i plus za brak joya ale minus za brak słuchawek w zestawie no i radia, lżejszy niz tamte o 10gr i chyba najładniejszy ale zbyt cukierkowe menu

zależy mi na obiektywnych opiniach osób które już jakiś czas użytkują te modele, a najlepiej użytkowały wszystkie z nich a nie na opiniach typu “nokia jest najlepsza bo ją mam”

ja osobiście mam 6230i i nie narzekam na niego chociaż jakbym teraz stał przed takim wyborem jak Ty to brałbym raczej któregoś z tych se bo mają więcej bajerów lepsze aparaty i zewnętrznie ładniejsze są :slight_smile: a nokia wiadomo - prostota i funkcjonalność

chociaż nadal mam uprzedzenia do telefonów z joystickami

Ja brałbym nokie 6230i mam ją i jak dla mnie bardzo fajny telefon. Mogły by być troszkę lepsze zdjęcia ale to nie aparat cyfrowy.

Nawiasem mówiąc co do noki 6103 to ten tel mama moja mama i jeszcze nigdy się jej nie zawiesił, ogólnie tez spoko ale za mało pamięci jak dla mnie.

Polecam Ci nokie 6230i :slight_smile:

A to ciekawe, bo moja N70 działa bez zarzutu , zawiesiła się tylko raz i to praktycznie tylko z mojej winy , a biorąc nokie czy nawet inny telefon z salonu należy zwrócic uwage gdzie został wyprodukowany może być nokia z Węgier może być z Słowacji a najlepiej “orginał” wyprodukowany w Finlandii a za skarby świata nie z Chin czy Tajlandii to samo tyczy sie innych modeli , miałem kiedyś 2 identyczne modele ericsona jeden szwedzki drugi chiński i to tylko z wyglądu były 2 identyczne modele , szwdzki 200% przewyższał funkcjonowaniem model chinski.

ja też ale ten k610i jest bez joya

Zbych może jest w tym coś co napisałeś.

Zbych1 na pewno coś w tym jest, skoro ja mam trzy w domu wyprodukowane w Finlandii i działają bez zarzutu, nokia mojego taty 6100 ma już 2 i pół roku i ani razu mu sie nie wcięła :slight_smile: Tak samo z nokią 6103 też działa bez zarzutu a grzesiek82 mówi co innego .

Witam

Ponieważ temat zw. z tymi telefonami był już wałkowany kilka razy powiem tak:

K610i ma dodatkową kamerę, dzięki której możesz prowadzić videorozmowy. W teorii bo korzystać z tej opcji możesz w kilku(nastu) miejscach w kraju i to przy założeniu, że Twój rozmówca także ma do tego przystosowany telefon. Poza tym K610i obsługuje całą masę formatów dzwiękowych. Niestety ww. bajerki podbijają cenę telefonu (chyba, że jest tak jak pisze autor iż w przypadku ofert dla firm czyli ceny omawianych modeli są taki same) a raczej i tak nie są przydatne więc trzebaby się zastanowić nad…

K750i czyli fonem podbnym ale tańszym, szczególnie w opcjach abonamentowych. Ma błysk w aparacie foto ale za to gorszą polifonię. Poza tym jest dużo mniej awaryjny od K610i, na którego temat krążą już legendy (a to znika dzwięk, a to się wiesza itd.)

Jeden i druki telefon kręci słąbe filmy ale to przecież nie kamera :wink:

6230i to bardzo solidny telefon, śmiem twierdzić że jedna z lepszych Nokii, przyjazna, nieprzekombinowana a z minusów to troszkę słabszy aparat foto oraz krótszy czas czuwania.

Sam bym się zastanawiał, który model jest najlepszy - ową Nokię umiesciłbym chyba na ostatnim miejscu, mimo że jest dużo ładniejsza od K750i.

akurat w plusie minuty 55 oba po 250 zl nokia też 250zl

ja bym polecil tobie nokie!! ja mam komorke pol roku!! a o to zdjecia robione z komorki

http://dresik19861.fotosik.pl/albumy/125967.html

telefon ma wew. karte 32 mb :slight_smile: ja bym bral nokie!!

a ja mam k750i :smiley: zdjęcia super muzyka też radio wszystko ok :slight_smile: mam go pół roku i ise nic nie dzieje… bareria jest dobra (chyba ze trafisz na model z baterią litowo-jonową) a nokia tez fajna :wink: kolezanka taką ma… ale po paru tygodniach cos jej siadło… ale nokia za darmo zrobiła :wink: PoZDrO

bede brał 2 telefony, jeden dla mnie k750i a ojciec jeszcze pobawi się nimi i wybierze sobie bo mu akurat może joy nie odpowiadać

bez dwóch zdań k750i … ta nokia to złom taki że lepsze telefony robi sagem , wyświetlacz gorszy niż w 5 letnim se t610

K750i - polecam, choć trzeba dbać o joy…

no jeden juz zdecydowałem k750i a drugi moze będzie k610i. powiedźcie mi tylko bo kolega mówił ojcu ze w tych se sa ktrótkie smsy on nie łączy ich podczas pisania w trzy jak nokia??

w nokiahc mi sie nie podoba jakość tych plastików z których schodzi farba a zwłaszcza w 6020 i własnie 6230i

ja mam k750i i normalnie łączy dłuższe smsy tylko trzeba ustawić w opcjach …

Pierwsze słyszę :slight_smile:

Kiedyś w Alactelu OT 501 był taki problem - niby można było pisać “longi” ale do odbiorcy z reguły dochodziło tylko pierwsze 160 znaków (też zależało to od posiadanej przez odbiorcę komórki) ale w tym wypadku raczej nie ma prawa występować podobny “bug” :slight_smile: