K750i + problem z kartą

Witam. Kupiłem na allegro kartę pamięci do mojego telefonu k750i. Włożyłem, zadziałała przegrywam sobie na nią muzykę odłączam, telefon sie przywiesił tak jak zwykle po włożeniu karty, uruchomiłem ponownie i od tej pory telefon karty nie widzi, gdy podłączam do komputera pokazuje mi się że jest ale nie sformatowana, a gdy ją formatuje i odłączam to telefon się znowu zawiesza i tak w koło. Co mogę zrobić ??

Karta ma pojemność 1GB

z tego co wiem bo sam miałem ten telefon i kartę SanDisk 1GB, po odłączeniu od komputera trzeba chwilkę odczekać z jakieś 20 sekund bo po prostu tak już ma ten model, że po odłączeniu od kompa zawiesza się na kilka sekund ale to norma.

Poczekałem po sformatowaniu, a karty jak nie było w fonie widać tak nie widać nada;/

Sformatuj kartę przez telefon a nie przez Windowsa! Dopiero zadziała poprawnie…

Jak przez telefon?? Przez standardowe formatowanie w menagerze plików ??

Nie da się bo karty nie widać i jak to klikam to się wyświetla, że karta niedostępna :frowning:

Też miałem tego typu problemy ale nie z SE… U mnie niezawodnym sposobem okazywała sie Nokia:) mówiąc jaśniej formatowałem karte poprzez Nokie. Miałem to szczęście że rodzice mają tą Marke komórki:) W komputerze przy próbie formatowania wypisywało “formatowanie nie może być ukończone (czy jakoś tak)” natomiast w telefonie był komunikat "karta niesprawna (czy jakoś tak)

Rozwiązaniem okazało się formatowanie karty najpierw w nokii a następnie w swoim telefonie

poproś znajomego jak ma SE to niech sprawdzi kartę czy jego telefon widzi a w najlepszym przypadku niech ją z formatuje u siebie.

Dobra sformatowałem kartę, telefon ją widzi, ale ta struktura katalogów się nie tworzy :confused:

katalogi powinny się stworzyć po odłączeniu i po ponownym podłączeniu telefonu do komputera.