K750i

hej zakupiłem dzis k750i i mam takie pytanko gdy odsłuchuje mp3 z odtwarzacza to mam cicho ale mam wszystko ustawione na maxa w ustawieniach a gdy ktoś do mnie dzwoni to te dzwonki mp3 chodzą głosno jak zrobic aby w odtwarzaczu tez chodziły …

Mam tez pytanie jak się wyjmuje karte pamięci z tego tel

I kolejne to chodzi mi o zdjęcia jezeli naciskam aby robił to zbliza mi i po chwili robi, niekiedy jak tak robi to pojawia sie okienko na srodku i nie da sie nic zrobic to niewiem czy przycisk nie lapie…

Prosze kogos kto ma ten tel o odpowiedzi na te pytania najbardziej chciałbym uzyskac odpowiedz na 1 pytanko

  1. W odwtarzaczy aby dać głośniej należy nacisnąc guzik (zaznaczony na czerwono):

519264aa1dbd222b.jpg

  1. Aby wyjąć kartę pamięci należy ją wcisnąć np. linijką, a potem puścić powinna pójść do góry i wtedy można jąwyjąćpalcami

  2. Przycisk do robieni zdjęć działa tak jak w aparacie cyfrowyn tzn. należy wcisnąć go do połowy aż pojawi się zielona ramka na środku a potem docisnąć do końca

Hunter nie baw się w Moderatora i lepiej natychmiastowo dostosuj grafikę do dopuszczeń regulaminowych.

Twój post - KOSZ