K770 i flash menu-da się? Da rade bez straty gwarancji?

witam, mam pytanko:

1.da się zrobić flash menu w SE K770?

2.Czy da się to zrobić bez straty softa?

  1. Jeżeli trzeba zmieniać softa, to jak>

  2. Jeżeli telefon się zepsuje, i będę go chciał oddać do naprawy, to będę mógł przywrócić domyślny soft, którego zrobię kopie, tak, aby uznali mi gwarancję?

Softa możesz sam zmienić bądź zaaktualizować… klik

Gwarancje tracisz po każdej ingerencji w soft telefonu.

Możesz oczywiście próbować wgrać sporwrotem ten sam soft co miałeś, ale jak ktoś w serwisie sprawdzi logi to się kapnie. Po za tym jak uwalisz telefon to możesz się pożegnać z naprawą w ramach gwarancji jest to koszt ok 100 zł.

nawet jak zaaktualizuje soft przez internet stąd: http://www.sonyericsson.com/cws/support … c=pl&cc=pl ?

Chyba zaaktualizuje soft właśni przez ten legalny sposób. Jdnak mam pytanko, czy traci się gwarancje jak zaaktualizuje softa z strony SE? I jak skopiować książkę telefoniczną z pamięci telefnu na kartę SIM lub kartę memory stick?

EDIT: Ok, kopia zrobiona, teraz tylko pytanie: czy stracę gwarancji podczas aktualizacji soft oryginalnego ze strony SE?

jeśli aktualizujesz SEUS’em to nie tracisz gwarancji

Przepraszam za nieścisłość. Oczywiście aktualizacja SEUS-em i FOTA-em nie tracisz gwarancji.

a powiedzcie, czy warto instalować takie aktualizacje?

Podobno kasuje się wszystko z fona, i ma być lepsza wydajność, co wy o tym sądzicie?

Kasuję się z fona, ale nie z karty :smiley:

Dodane 08.04.2009 (Śr) 22:04

Wg mnie się opłaca

prozę, rozszerz, jakie nowe funkcje są, jest jakieś przyspieszenie? Dlaczego warto zainstalować?

Niedawno aktualizowałem SEUS’ em Sony Ericssona K510i, więc mogę się o tym trochę wypowiedzieć :smiley:

Po aktualizacji telefon zauważalnie to na pewno nie przyspieszył, działał tak jak wcześniej, nie gorzej nie lepiej. Nowych funkcji nie przybyło, oprócz kilku nowych gier, motywu i kilku aplikacji (Era GG, jakieś e-maile itd.). Z tego co zauważyłem to zniknął błąd z zoomem w kamerze przy najwyższej rozdzielczości. Przed aktualizacją przy zoomie 4x obraz “skakał” w górę i dół, po update problem znikł.

Nie wiem jakie będą zmiany w twoim K770, ale według mnie jeśli nie ma jakiś uciążliwych błędów, to nie ma co kombinować, bo na wyższą wydajność to bym nie liczył.

powiem, że błędów w moim socie jest wiele, ale nie są poważne, np. podczas grania, gram i kiedy chcę wy wyłącyć grę, i klikam ten taki manager plików- wiecie o co chodzi, włącza się to przyciskiem u mnie po prawej stronie telefonu, taki mały przycisk, to w managerze wszystko jest rozmazane i są takie białe i na przemian czarne pasy. Po restarcie komy już tego niema. Z tymi paskami dzieje się też nieraz na pulpicie, u góry tam gdzie są ikonki baterii itd. a działą np. flash menu? bo z tego co wy piszecie, to nie aktualizuje, bo błędów dużo nie mam…a jak nie flash menu to coś podobnego ciekawego wchodzi? ale wątpie w to…

EDIT: Znalazłem jeszcze TAKIE COŚ Czy jak zrobie to co w tym poradniku też strace gwarancje?

EDIT: Po aktualizacji SEUSEM będę miał flash menu?