K770-jak sparawdzić CID?

(Dawiddek55) #1

j/w. robie tak: wyjmuje karte M2 i sim z fona, następnie wkładam baterie, i już wciskam C (nie włączam go) i podłączam kabelek USB, później klikam na connect w XS++ i czekam 10sekund i nic się nie dzieje i nie pokazuje mi CIDa a ni nic, jak mam to zrobić?

(Łukasz14) #2

Najpierw musisz zainstalować sterowniki Flash USB, znajdziesz je TUTAJ

(janiś) #3

zainstaluj te sterowniki flashusb, i najpierw klikasz connnect i dopiero podłączasz tellefon z C. jeśli xs nie da rady to spróbuj setool'em.

(Dawiddek55) #4

zrobiłem dokladnie tak jak piszecie i nie mże się połaczyc :frowning: patrze seetool

-- Dodane 10.06.2009 (Śr) 16:36 --

Kurde na liście obsługiwanych fonów w Seetol nie ma K770-co wybrać?

(Łukasz14) #5

Wybierz K800

(Dawiddek55) #6

głupie pytanie: za same wejście i zobaczenie katalogów softa traci się gwarę? Tak twierdzi jeden user, a ja nie wiem czy patrzyć ten CID :smiley:

(Łukasz14) #7

Nie, za ingerowanie w tych katalogach tracisz gwarancję :stuck_out_tongue:

Btw. jeśli pozmieniasz sobie akustykę itp. i coś Ci się zwali z fonem, to możesz wgrać czystego softa i zanieść na gwarancję, możliwe, że nie wykryją ingerencji w softa.

(janiś) #8

a po ci ci wiedzieć ten cid. powiedz mniej więcej ile telefon może mieć miesięcy to ci powiem jaki ma cid. za samo zobaczenie logów nie traci się gwarancji

(Dawiddek55) #9

telefon został kupiony ponad rok temu. słyszałem że jest CID 52 i 53- na tym 52 da się modować a na 53 nie ma modów.

(Łukasz14) #10

To źle słyszałeś, bo CID 53 został złamany ładnych kilka miesięcy temu :stuck_out_tongue:

(Xcoref1) #11

A ja mam takie pytanie, kupywałem K770i w styczniu br., jaki mam CID?

(janiś) #12

jeżeli kupowałeś nowy to 53

jeżeli ponad rok to powinien mieć 52 ale nie wykluczone, że trafiłeś już na 53, stawiam na 52. i tak jak kolega wyżej powiedział 53 został już jakiś czas temu złamany i można go normalnie flashować

(Dawiddek55) #13

a czym się różni cid 52 i 53? Czy inaczej wgrywa się flash menu?

(Łukasz14) #14

Dawidd , niczym się nie różni :stuck_out_tongue:

(Dawiddek55) #15

dzięki za odp.

(korni007) #16

W sumie tak:Jak coś pokombinujesz, bedziesz chciał zanieść na gware i wgrasz czystego softa - mogą wykryć - istnieje coś takiego jak logi :wink: Co do SeToola wybierz K800 i daj identify..Podłącz telefon z wciśnietym C i loga daj tutaj (pamiętaj zakryj IMEI :wink: ) Wtedy pokieruje cię dalej..Jakby co pisz na gg :slight_smile:

(Dawiddek55) #17

yyy jak to zrobić i o co w tym chodzi? I na razie nie flashuje, dopiero jak zaniosę go do serwisu (przetarte wejście na np. USB i nie łączy. Mam nadzieje że za darmo na gwarancji mi to naprawią?

(Łukasz14) #18

Jak masz gwarancję, to muszą to naprawić za darmo :stuck_out_tongue:

Zakryć IMEI, tzn skopiować go ale nie całego np. kilka pierwszych cyfr :slight_smile:

(Dawiddek55) #19

aha! rozumiem! Jednak zrobię to po naprawie wejścia, wtedy temat odświeżę.