K770-jak sparawdzić CID?

j/w. robie tak: wyjmuje karte M2 i sim z fona, następnie wkładam baterie, i już wciskam C (nie włączam go) i podłączam kabelek USB, później klikam na connect w XS++ i czekam 10sekund i nic się nie dzieje i nie pokazuje mi CIDa a ni nic, jak mam to zrobić?

Najpierw musisz zainstalować sterowniki Flash USB, znajdziesz je TUTAJ

zainstaluj te sterowniki flashusb, i najpierw klikasz connnect i dopiero podłączasz tellefon z C. jeśli xs nie da rady to spróbuj setool’em.

zrobiłem dokladnie tak jak piszecie i nie mże się połaczyc :frowning: patrze seetool

Dodane 10.06.2009 (Śr) 16:36

Kurde na liście obsługiwanych fonów w Seetol nie ma K770-co wybrać?

Wybierz K800

głupie pytanie: za same wejście i zobaczenie katalogów softa traci się gwarę? Tak twierdzi jeden user, a ja nie wiem czy patrzyć ten CID :smiley:

Nie, za ingerowanie w tych katalogach tracisz gwarancję :stuck_out_tongue:

Btw. jeśli pozmieniasz sobie akustykę itp. i coś Ci się zwali z fonem, to możesz wgrać czystego softa i zanieść na gwarancję, możliwe, że nie wykryją ingerencji w softa.

a po ci ci wiedzieć ten cid. powiedz mniej więcej ile telefon może mieć miesięcy to ci powiem jaki ma cid. za samo zobaczenie logów nie traci się gwarancji

telefon został kupiony ponad rok temu. słyszałem że jest CID 52 i 53- na tym 52 da się modować a na 53 nie ma modów.

To źle słyszałeś, bo CID 53 został złamany ładnych kilka miesięcy temu :stuck_out_tongue:

A ja mam takie pytanie, kupywałem K770i w styczniu br., jaki mam CID?

jeżeli kupowałeś nowy to 53

jeżeli ponad rok to powinien mieć 52 ale nie wykluczone, że trafiłeś już na 53, stawiam na 52. i tak jak kolega wyżej powiedział 53 został już jakiś czas temu złamany i można go normalnie flashować

a czym się różni cid 52 i 53? Czy inaczej wgrywa się flash menu?

Dawidd , niczym się nie różni :stuck_out_tongue:

dzięki za odp.

W sumie tak:Jak coś pokombinujesz, bedziesz chciał zanieść na gware i wgrasz czystego softa - mogą wykryć - istnieje coś takiego jak logi :wink: Co do SeToola wybierz K800 i daj identify…Podłącz telefon z wciśnietym C i loga daj tutaj (pamiętaj zakryj IMEI :wink: ) Wtedy pokieruje cię dalej…Jakby co pisz na gg :slight_smile:

yyy jak to zrobić i o co w tym chodzi? I na razie nie flashuje, dopiero jak zaniosę go do serwisu (przetarte wejście na np. USB i nie łączy. Mam nadzieje że za darmo na gwarancji mi to naprawią?

Jak masz gwarancję, to muszą to naprawić za darmo :stuck_out_tongue:

Zakryć IMEI, tzn skopiować go ale nie całego np. kilka pierwszych cyfr :slight_smile:

aha! rozumiem! Jednak zrobię to po naprawie wejścia, wtedy temat odświeżę.