K770 jak wgrac flash menu

Witam. Chciałem wgrac flash menu tylko dokładnie nie wiem jak.

Xs++ nie działa (k770 cid 53) Seetoolem nie sprawdzałem, FAR i jdflasher wykrywa telefon, są jakieś 2 foldery a gdy chcę wejść głębiej w soft wywala mi jakiś błąd na czerwono. i pozostaje mi OK kliknąć. Jeden poradnik ogranicza sie do wgrania flash menu, w innym pisze znów że trzeba coś edytować i zmieniać. Więc mam soft z Ery i nie chcę go zmieniać-chcę mieć flash menu na tym sofcie o ile się da. Dajcie jakiś jeden poradnik pewny i działający. Dzieki z gory.

Dodane 26.09.2009 (So) 21:37

jak widzę SETool 1.08 nie obsługuje cid 53 którego ja mam pozatym na lisćie telefonów nie ma ani K770 ani K800…

ściągnij fara z aktualbym jdflasherem -> {ciach}

Kiedy już wejdziesz i będziesz widział 2/3 katalogi wchodzisz w ofs i czekasz aż pojawi sie więcej folderów :smiley: flash menu instalujesz to tpa/preset/desktop/flash :smiley:

i to wystarczy gdy mam softa z ery?

Dodane 26.09.2009 (So) 22:07

i tutaj wlasnie mi wywala blad na moim Farze bo ten co ty podales to nie moge pobrac bo limity wykorzystane mam na chomikuj :slight_smile:

Dodane 26.09.2009 (So) 22:14

Far wywala mi taki błąd: beztytuuic.th.jpg

http://odsiebie.com/pokaz/5769453—3c24.html <- wklej ten skrypt do: folder fara\plugins\jdflasher\scripts\

I wybierz ten skrypt w jdflasherze :smiley:

A tak ogólnie to K770i obsługuje flash menu ? Bo pewnie nie i trza by było flashować telefon…

sprzętowo tak ale trzeba wgrqać do softa menu.

@korni mogę wiedzieć co ten skrypt robi? :slight_smile: Żeby mi nic nie pokopało w sofcie…

Dodane 27.09.2009 (N) 8:50

i mam jeszcze pytanie jak skopiować dany plik w FAR Manager.? Pozatym ten skrypt skopiowałem- mimo że już tam taki był podmieniłem go.

Dodane 27.09.2009 (N) 8:52

po wgraniu tego skryptu jest ten sam błąd nic sie nie zmieniło…

spróbuj jeszcze tego skryptu qa2020:

http://odsiebie.com/pokaz/5779111—d9c0.html

teraz zainstalowałem XPeka wgrałem stery i kurde pisze że mój sprzet może nieprawidłowo działac i nie mam połączenia…

Dodane 27.09.2009 (N) 16:02

słyszałem, że jest XS++ pod Linuxa który czyta cid53 czy jest takowy pod windowsa?

Dodane 27.09.2009 (N) 16:10

LOOOOL juz wiem czemu far nie czyta mi sprzetu! Miałem zaznaczone db2012 aja mam db2020 :D:D ale teraz jest inne problem. Windows XP próbuje zainstalowac sterowniki i wyświetla sie kreator nowego sprzetu i niewiem co tam mam zaznaczyć jak ja już stery instalowałem…

Dodane 27.09.2009 (N) 16:29

ok dostałem sie do softa teraz tylko wgram pliki i mam flash menu :slight_smile:

Dodane 27.09.2009 (N) 16:51

wgrałem pliki jak należy, motyw pobralem stąd:

http://www.centrumse.pl/forum/tutorial- … 38888.html

Na samej dole jest motyw wgrałem do thpa>preset>system>destkop>flash i niestety nie dziala nie ma fash menu :frowning: co mam zrobić?

Dodane 27.09.2009 (N) 17:06

Spróbowałem jeszcze to zrobić:

jednak nie mogę skopiować plików. Metodą przytrzymaj i przenieś rzenosze plik tam gdzie trzeba i nic sie nie dzieje, nie wyświetla sie okno kopiowania ani nic i pliku tam nie ma co trzeba zrobić?

Dodane 27.09.2009 (N) 17:10

skopiowałem plik przez FARa… i się skopiował jednak zero rezultatu flash menu nie działa

plik .swf wgrywasz do tpa>preset>system>destkop>flash.A motyw .thm do tpa>user>themes :smiley:

dokładnie wgrałem jednak chyba wiem co sie dzieje że nie działa…

mianowicie w tpa>preset>system>destkop>flash POWINIEN być plik DisableFlashMenu.swf jeżeli FM mi nie działa- jednak tego pliku tam nie ma jest inny: apertureswf-może ten aperture to jest zafałszowany DisableFlashMenu i dlatego FM nie działa? Można kopiować pliki z softu do pulpitu? (FAR) nie chcę tak poprostu usunąć tego aperture żeby nie schrzanić czegoś…

A motyw jest połączony z flash menu? http://se-center.info/showthread.php?t=46326 - ja tak łącze i jest zawsze dobrze.Plik .swf i .thm nazwij tak samo - motyw1.Po połączeniu oraz zmianie nazwy FM musi działać :smiley:

hmmm.nie działa. ale może coś jest zepsute motyw połaczony jednak znajde nowe FM i nowego thema i sam sobie je połącze wgram i wtedy sprawdzę. Czy brak flash menu może być zasługą brandowanego softu Ery?

Dodane 28.09.2009 (Pn) 15:28

ehh skopiowalem nowe flash menu jednak już sam niewiem (NIE DZIAŁA)-zgrałem przez fara swfa do tpa>preset>system>destkop>flash kolejny plik swf i wgrałem to tpa>user>theme Plik thm jednak pliku thm z telefonie nie ma! (menedżer plików). Zgrałem ten sam plik normalnie przez kompa i wtedy plik tam był jednak wiecie flash menu jest w focie- nie da sie przez explorera windowsowego zgrać flash menu…Już sam nie wiem czy ten far kopiuje te flash menu czy on w ogóle nic nie kopiuje!

Pisz na gg:{ciach} to zaradzimy temu :smiley:

no pisze przecież :smiley: