K770 z softem K810 czy to możliwe?

(Dawiddek55) #1

witam. Większość ludzi mających K800 wgrywa soft z K810 ( mają flash menu i inne)- czy wszystko by działało gdybym wgrał soft od k810 do k770?

Mam też drugie pytanie. Chciałem poćwiczyć wgrywanie softu do SE :slight_smile: (przygotować sie do prawdziwej modyfikacji-przecwiczyc zeby na pewniaka modować bez strachu o zepsucie) Jest jakiś virtual lub modyfikacja softu z jakiegokolwiek telefonu SE na VirtualBox etc.?

(Łukasz14) #2

Nie ma żadnego virtualnego telefonu :wink:

Co do wgrania softa od k810i do k770i niestety to nie możliwe.

Btw. jak będziesz wgrywał softa to zrób kopię GDFS'a, w razie nie powodzenia nic się z telefonem nie stanie, tylko będziesz musiał jeszcze raz powtórzyć czynności związane z wgraniem go.

(Kozza) #3

Najlepiej zasięgnij porady na centrumse.pl

Z moim W890i dużo mogłem tam zdziałać a sam K770i mimo że nie jest na A2 ma duży potencjał do modyfikacji :slight_smile:

(korni007) #4

Z tego co wiem idzie K800 na K770 - tyle że nie działa kilka opcji.Jak wgrasz do k770 softa od k810 to najprawdopodobniej uwalisz nieodwracalnie gdfs-a :smiley: Radzę nie ryzykować :E

(Kamilszuba) #5

Poza tym to jest nieopłacalne. Ani K800i ani K810i nie mają opcji flash menu. Jedynie można sobie zmienić menu. Możesz zmienić na soft od W880i oraz T650i. Ale sam się nie zabieraj do tego. Poczytaj na forach bo możesz zepsuć telefon. Długa droga przed Tobą. Jeśli masz CID 53 to lepiej zrezygnuj. Nie zrobisz w domu kopii GDFS ani jej nie wgrasz. Jak coś się stanie to tylko serwis.

(Dawiddek55) #6

ograniczam sie do wgrania flash menu jednak i to mi nie idzie. Korzystam z tego poradnika:

http://www.centrumse.pl/forum/tutorial- ... 38888.html

I otrzymuje taki wynik z XS++:

(Pawbrotm) #7

I wszystko jasne. :stuck_out_tongue:

(Kozza) #8

Nie wszystko jasne po pierwsze

Zaktualizuj stery usb i co najważniejsze korzystaj z wersji 3.2

(Dawiddek55) #9

mimo wszystko to na nic :frowning: XS ++ nie obsługuje cida 53 i koniec...