K790i / k800i - jaka różnica?

witam . przejdę odrazu do rzeczy . jaka jest różnica między k790i a k800i ?

na komputroniku i w ogóle są pokazane identyczne zdjęcia . jak spojrzałem okiem na prametry to też nie zauważyłem różnicy.

czekam na wasze posty

siemnko. Otóż jestem szczesliwym posiadaczem SE K800i zakupiony w belgii :stuck_out_tongue: . nie wiem czemu ale w polsce k800i sa oferowane z 64mb a moj ma 74mb. to samo sie tyczy zooma moj ma 32x a w polsce 16x :slight_smile: w raz z telefonem otrzymasz kabel usb, sterowniki i oprogramowanie, smycz na reka(ja dostalem jeszcze 1 gb karte pamieci). Phon jest bomba 3,2 mpix i autofocus prezentuje sie na fotach rewelacyjnie. ostrosc zdjec very good kamera troche slaba ale to nic. k790 jeszcze nie widzialem ale polecal bym k800i :smiley:

może jakaś specjalna wersja?

Gratuluję wytłumaczenia różnicy pomiędzy tymi fonami :/. SE ci płaci za reklamę, czy chciałeś poszpanować?

Zobacz tę stronę

wybierz interesujące fony i porównaj.

K790i nie ma video połączeń i to jest główna różnica. Zobacz na zdjęcia fonów K800i ma z przodu przy głośniczku kamerę.

Z tego co widzę to k790 nie ma kamerki do videorozmów.

ale k800i ją ma

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 15:36

ta teraz już widzę różnicę . jednak wezmę k800i . dzięki

jeśli tylko tym się różnią te telefony to ja bym wziął k790… z tej kamerki pewnie w ogóle nie skorzystasz wiec tylko kase tracisz i płacisz za pierdoły :slight_smile: no chyba że ceny są podobne… :stuck_out_tongue:

W Polsce K790i jest droższy od K800i i mniej dostępny (spójrz np. na Allegro), więc nie ma powodu aby zastanawiać się nad tymi dwoma telefonami…