K800i czy k850i

Jak się umie używać telefonu, to tak nie jest… Ja mam już 2,5 roku i nic takiego nie ma…

k-9 , jak brać coś z WM to tylko od HTC :slight_smile: najlepiej diamonda :slight_smile:

nie no… zamorduje…

to się działo za czasów k300, k500, k700!!

w k750 rzadko a w nowszych jednostkowe przypadki (felerna sztuka)

ludzie nigdy tego nie zapamiętają bo koleś z k300 pisze że w k800 się popsuje joy choć nawet go nie miał :roll:

klopas , mam ci zdjęcia wysłać że mam z karteczką “dla klopasa”

ProTofik , trafiłeś na felerną sztukę, mało komu tak się robi… no i właśnie tak to jest, znajdzie się jeden z drugiem z takimi felerami i piszą że w każdym k800i psuje się joy…

a z resztą, joye w k300, k500, k700 psuły się przez kurz… w nowszych to samo ale w nowszych zmniejszyli maxymalnie dojście kurzu…

to że ci joy nie działa świadczy co nieco o tobie :smiley:

^^

To 3 moich znajomych trafiło z tym telefonem też na felerne sztuki? dokładnie po tym samym czasie się zaczyna pierniczyć

jak sie trzyma telefon w kieszeni w której np są resztki tytoniu po fajkach, nie prało się ich sam bóg wie ile, ma się brudne ręce to nie ma przeproś aby ten joy nie zdechł mój K750i ma już 3 lata i joy wcale nie chce sie jakoś psuć może dlatego, że czyszczę go wacikiem do uszy co jakiś czas? Tak samo z moim K800i średnio raz w tygodniu czyszczę joy dokładnie. A co do opisywanego tutaj też K810i to to samo co k800i (żeby nie było iż pisze a nie mam) bo mam właśnie obok te dwa telefony i oprócz softu kompletnie niczym się nie różni :))

A skoro kolega napisał, że bierze K800i i pewnie już go ma to nie widze sensu prowadzenia dalszej bitwy który lepszy i tak sam przyszły użytkownik sam zadecyduje który wybierze. Kwestia gustu i zasobności portfela :slight_smile:

K810i to jest wersja odświeżona K800i, Ja wybrałem K810i bo K800i jak dla mnie był za cegłowaty… i nie podobały mi się gumowe przyciski.

Maił z tyłu za dużo garba od osłony na aparat.

Dlatego wybrałem K810i

Wiedz K810i nie jest to samo co K800i