K800i czy k850i

No więc mam problem, nie wiem jaki model telefonu wybrać. Nie wiem czy jest opłacalne kupować k850i (który jest prawie 2 razy droższy) tylko dla tego że ma aparat 5mpx. Prosze was o pomoc w doborze telefonu. Z góry thx za odpowiedź :smiley:

N95? 5700? E65? N73? N93i?

ale z tych co podałeś to k800i…

chodzi mi konkretnie o te dwa modele :smiley: ale dzienks za odp.

bierz k850i, dużo lepszy i mniejszy

no i właśnie teraz sam nie wiem zdania są podzielone - nie mam pojęcia co wybrać jeden mówi że lepszy k850i a drugi ze k800i jest bardziej oplacalny. :frowning: bo mi nie tylko chodzi o jakość ale i o cene

chyba go nie używałeś… nie wygodny jak nie powiem co… k800i jest dużo wygodniejszy…

ale k800i jest strasznie duży, a k850i ma większy wyświetlacz, ma też oddalone od siebie przyciski na klawiaturze więc do sms-ów jest dobry, ja nie lubie takich dużych tel. jak k800i, to już lepiej k750i :smiley:

n-gage cls jest mega wygodny… i wiem jaki jest k850i i jaki jest k800i… k800i jest lepszy, przynajmniej ma joya a nie takie byle co i myli się z 2 :stuck_out_tongue: no i to jest nie wygodne… pisanie SMS też nie wygodne, bolą palce no i lepszy jednak będzie k800i… a aparaty mają podobne ale k800i ma lepszy jakościowo (jak ktoś mi wyskoczy z tekstem “ale k850i ma 5mpx a k800i ma 3,2mpx to jak może być lepszy?” to go…)

Używam K800 od paru miesięcy, powiem tak: zdjęcia rewelka, pisanie sms jak ktoś tutaj już zaznaczał jest naprawdę wygodne. Czasy trzymania baterii jak na telefon bdb (ok 2-3 dni przy normalnym używaniu). Jak czytałem testy w k850i wcale nie jest rewelacyjny ten aparat, może będzie lepszy ale to dopiero za parę wersji softu i sterowników do aparatu. Ogólnie do k800i nie ma się co czepiać (no może trochę duży ale przynajmniej wiem, że go mam w ręku :D). Na zakończenie dodam, że jeżeli będziesz się decydować na k800i i dokupić kartę pamięci to licz się z tym, że przy 1gb k. pamięci tel nieznacznie zwalnia. I ważna rzecz “ETUI” :))

tiger133 , ja miałem kiedyś ten sam problem, i nie było problemu z kasą a wybrałem k800i i nie żałuję , możę trochę że nie wziąłem noki n95,bo ma symbiana bartaz10 , k750i a k800i tutaj nie ma porównania a mam oba przeszedłem z k750i na k800i :slight_smile: k800 i jest dużo lepsza …

WIELKIE DZIĘKI :smiley: kupuje k800i

stary naczytałem sie o k850i i nie co wiem o tym fonie

Faktycznie ma dobry aparat może nawet bardzo dobry noi flesz ,ale ma takie plusy jak:

-system 3G

-dobry głośnik

-zgrabniejszy

-dyży i dobry ekran

-fajnie wygląda ( mi przynajmniej sie podoba , innym nie musi )

-szybki internet ( raczej szybszy od k800i)

- NOI NAJ FAJNIEJSZE CZYJNICZEK POŁORZENIA TELEFONU

co to jest ,to masz tutaj na filmiku http://video.google.pl/videosearch?q=k8 … aq=f&aq=f#obejrzyj sam koniec

wejdz na :

http://video.google.pl/videosearch?q=k8 … aq=f&aq=f#

i kliknij " Wyprubuj telefon "

a ty o k800i

http://www.sonyericsson.com/cws/product … c=pl&lc=pl

i nie kupuj w sklepach takich ja era lub plus a napeno nie w ogange , najlepiej w media markt itp. taniej za 1200zł

jak coś to pisać na e-mail:

rafi_3812@tlen.pl

k800i

bo sam mam :smiley:

K850i ma bardzo niewygodne klawisze, wbijają się w palce a i aparat bez rewelki.

mi tam to wcale mie przeszkadza

a co do aparatu to mi wychodzom genialne ,mam wrzenie żeto nie 5.0 ale 6.1 Mpx

i zalerzy gdzie kupisz bo koledze to robi fatalne zdięcia z jakimiś plamkami

no powtarzam ten czyjniczek co mówiłem to fajny bajer :smiley:

pfff…

w n95 też masz ale tam jest od cholery programów wykorzystujące czujnik (nawet gierki) a w k850i tylko to co masz w sofcie i nic nie dograsz :stuck_out_tongue:

zdania są bardzo podzielone, mam osobiście K810i :stuck_out_tongue_winking_eye: jest to poprawiona wersja K800i, mimo wyglądu klawiszy całkiem przyjemnie się na nich pisze ;), K810i różni się od K800i, że jest bardziej spłaszczony, i jest lżejszy, no i softem

Co z tego, że K850i ma te 5 mpix?? skoro optykę ma bardzo lipną, i dużo szumów jest… K800i/K810i też nie sa rewelacje jeśli chodzi o aparat… W ogóle to jest głupota, żeby kupować telefon tylko ze względu na ilość mpix… Można zaoszczędzić na aparacie i kupić super lustrzankę…

Ja się zastanawia czy by tu nie kupić jakiegoś smartfona… może Omnia ;p

patrz wielkość matrycy (w mm, nie MPx)

mała a fotki są pewnie porównywalne do F480 (fotki fatalne, gorsze niż k850i :slight_smile: )

BTW. k800i ma lepiej oświetlone fotki niż n95 :slight_smile: ale z n82 równać się niestety nie może :stuck_out_tongue:

Wiesz nad Omnia zastanawiałem nie ze względu na aparat (wbrew pozorom) tylko na funkcjonalność, duży ekran dotykowy, WM Omnia jest takim bardziej wszechstronnym telefonem jak autor miał by kase żeby go kopić to bym właśnie polecił, i dałbym sobie spokój z tym aparatem…

nie mam k850i ale mam k800i i powiem że super sprzęcik ale, po około roku od zakupu popsuje ci się dżojstik < czy jakoś tak się to pisze > i jest to wada większości SE