K800i i EraGG

No właśnie mam taki oto problem : Wchodzę na stronkę http://www.era.pl znajduje się tam “Zdalny konfigurator telefonu”, Wybieram wszystko odnośnie mojego telefonu (producent, model, usługa, nr telefonu) po kilku sekundach przychodzi mi sms : Odebrano nowe ustawienia eraWAP GPRS TT (i pytanie czy zainstalować) zatwierdzam, i wyskakuje mi że: “uwierzytelnienie nie powiodło się, odrzucono ustawienia”. Nie wiem co zrobić żeby mieć EraGG w telefonie. POMOCY plz :smiley:

Może to coś zmieni mam telefon kupiony w playu bez simlocka i włozylem do niego kartę ze starego telefonu a tam jest era

z twojego opisu wynika,że jednak nie zapisujesz nowych ustawień…instrukcja mówi:" * Po otrzymaniu ustawień potwierdź klawiszem TAK

* Następnie potwierdź OK .

no wlaśnie w tym sęk że zapisuje… próbowałem już z 10razy i nie działa dalej :frowning:

może wyda się to śmieszne…ale spróbuj użyć prawidłowych klawiszy do zatwierdzenia…

eh… zatwierdzałem raz joystickiem a raz tym w lewym górnym rogu klawiatury :stuck_out_tongue:

Wystarczy zadzwonic pod numer:*9602 i wybrac ,0" połaczysz sie z przedstawicielem ery i powiesz ze chcesz aby uaktywnił ci gprs.Opłata za połaczenie to (2,44).

Pzdro :smiley: