K800i, K810i czy może W950?

Witam,

Mam dylemat… chcę kupić telefon na allegro. Nie wiem za bardzo który wybrać. Mam 3 kandydatów:

  1. SE K800i

  2. SE K810i

  3. SE W950i

Szczególnie chodzi mi o słuchanie muzyki. Zdjęcia - dosyć często, wiem że w950i nie ma aparatu ale ma 4gb i symbian. A K8xx w odróżnieniu od K750i nie ma Mega Basu. A wszystkie te telefony nie mają EDGE :/. Jaki telefon byście mi polecili? Jak gra muzyczka w tych telefonach? Proszę o pomoc!

  1. SE K810i

Gdyż?

Jeśli telefon do słuchania muzyki to ten z serii walkman, czyli w950i. Tamte są z serii cyber-shot czyli z naciskiem na dobry aparat fotograficzny.

Według mnie najlepszym rozwiązaniem byłby SE K800i gdyż nie różni się niczym (tylko wyglądem) od K810i , ale jest tańszy. Co do odtwarzania muzyki w tym telefonie jakoś jest bardzo dobra. Szczerze Polecam K800i . Pozdrawiam. :smiley:

Podobno ma jeszcze jakieś dodatkowe funkcje tj. TrackID ale to nie ważne. Właśnie chodzi o wygląd :smiley: , już 3 osoby w moim otoczeniu mają ten telefon, więc jednak skuszę się na k810 :smiley: Bo w końcu zapewne jakość muzyki będzie taka sama :P\

pozdro

Seria W, jest bardziej mobilna i nie tylko. Bardzo ładny design. I raczej jest nastawiona na to by działa jak odtwarzacz MP4 i komórka w jednym. No i seria K ma jeden ale wielki mankament; joystik, który szybko nawala.

co w ludzie cały czas z tym joy! !!

A ja mam k800i, jestem bardzo zadowolony.

Mam go już 8 miesięcy - joy chodzi świetnie, zmieniłem sterowniki od aparatu i od dźwięku (od dźwięku mam z serii W), a teraz cyfrówki przy sobie nie noszę bo 3.2mpx + odpowiedni sterownik daje naprawdę piękny efekt.

Za zaoszczędzone pieniądze od k810i można kupić głośniczki MPS-70, które mimo swych małych rozmiarów i zasilania z telefonu bardzo ładnie grają.

Wracając do tematu megabassu, wystarczy pobawić się w korektorze w k800 i można samemu stworzyć megabass.

ludzie! co wy tak z tymi joy-ami?

w telefonach:

k300,k310,k500,k600,k700,k750

są cienkie joy-e

we wszystkich innych joye się nie psują!

a do tematu

nie lepiej kupić coś z symbianem??

napisz ile masz kasy na fona to coś znajdziemy z symbianem

Zależy za ile sprzedam swój, narazie mam 330 zł + to ile dostanę ze sprzedaży k750i. Jak narazie stoi 260 zł ale do końca licytacji zostało 11 dni a zainteresowanie jest spore.