K800i oprogramowanie

witam mam problem z moim telefonem gdy wybieram liste kontaktów i cisnę klawisz ‘8’ to telefon samoczynnie sie restartuje nie wiem jaka jest tego przyczyna zrobiłem format karty pamięci format pamieci telefonu a nowego oprogramowania nie moge wgrac bo spowoduje to założenie blokady simlock i nie wiem co robic ;/ dlaczego tak sie restartuje ?? a poza tym to mam cos takiego ze mam zainstalowane jakis gry i aplikacje i po formacie koma i karty nie moge ich usunąć gdy usuwa wyskakuje info że operacja sie nie powiodła ;/

Od kiedy wgranie nowego softu powoduje załóżenie simlocka?

ok czasu kiedy zakupiłem telefon to pierwsze co otworzyłem pudełko to była kartka z takim wielkim napisem :slight_smile:

Taaaaa . oO . A może na odwrót ? Radze sprawdzic .

wgraj oprogramowanie za pomoca programu xs++ i bedize po sprawie, odsylam do forum k800i.pl tam Ci pomoga, jak wgrasz soft bez simlocka to nie bedziesz mial simlocka proste i logiczne :slight_smile: pozdro

panowie GWARANCJA ! przepadnie dlatego nie chce narazie go wgrywać na nowo :slight_smile: a jeszcze 1 rok…

To poczekaj jeszcze rok , nie sobie poleży na półce albo … oddaj na gwarancję .

telefon jest w pełni sprawny tylko ten jeden mały błąd nie opłaca sie wysyłać ja wiem swoje :slight_smile:

Po co ci gwarancja jesli nie chcesz z niej korzystac? Wgrac soft - nie , wyslac na gwarancje - nie czyli koniec tematu taaaa?

hehe ale jestes uparty koles bardziej Ci zalezy niz mi … nich Ci bedzie ja juz temat dawno zakończyłem

po co mo gwarancja a mianowicie po to bym naprawic lub wymienic usterke w telefonie a dlaczego nie wgrywam softu bo nie chce anulować gwarancji :0 a dlaczego nie wysyłam bo mi sie nie opłacca jak by była to jakaś wieksza wada wtedy bez zastanowienia ale tego praktycznie nie zauwazam :slight_smile: pozdro

TEMAT ZAKONCZONY :slight_smile:

Jakaś dziwna praktyka - wgranie softu legalnego od producenta, nigdzie nie skutkuje utratą gwarancji. Gdybyś wgrał soft inny wtedy tracisz gwarancję. Ja mam SE i dostałem oprogramowanie na płycie, które daje możliwość wgrania nowszego oprogramowania- ale powtarzam: udostępnionego legalnie. Informacja z instrukcji obsługi: “Telefon można aktualizować najnowszym oprogramowaniem”. Tylko, no właśnie, gdy zrobisz to nie fachowo i uszkodzisz telefon, wtedy niestety tracisz gwarancję.