K800i - po wgraniu softu telefon zamula


(Mrylec) #1

Witam :slight_smile:

Po wgraniu softu R8BF003 CID53 telefon zamula przy odblokowywaniu klawiatury, wcześniej było wszystko pięknie na tym samym sofcie tylko z dodatkami operatora... jest to tak że w trybie uśpienia jest pokazany zegar, gdy nacisnę * zegar się wyłącza ( jest czarny ekran) zegar się od nowa pokazuje(tym razem lekko podświetlony) i dopiero wyświetla się informacja "teraz naciśnij odblokuj"... Wcześniej od zegar gasł i od razu była inf.

Mój drugi problem - nie mogę wgrać niektórych pathy ;( Wszystko robię FAR'em, po prostu gdy wrzucam patha na bflash wyskakuje inf. "can't read" i tyle. Niektóre działają... Oczywiście qap jest wgrany :wink:

Sorry że pisze to na tym forum a nie na innym, ale ich e-maile z aktywacją kont najwidoczniej chodzą piechota :evil:


(Szczepaniakpila) #2

rozumiem że masz wgrane patche?? To pewnie masz ich za dużo albo gryzą się ze soba przy wgrywaniu patchy trzeba zachować umiar bo jak masz za dużo to muli


(Mrylec) #3

No właśnie że nie.. Pathy mam wgrane kilka, max. 5 - 7... na razie żadnych elfów...


(Szczepaniakpila) #4

może sie gryzą z sobą....czasem tak jest..


(Mrylec) #5

jak mogę to sprawdzić ? Telefon prócz mulnego odblokowywania klawiatury działa pięknie, nie ma żadnych artefaktów na ekranie ani błędów...


(Szczepaniakpila) #6

po kazdym wgraniu patcha testowac telefon, inaczej się nie da...


(Mrylec) #7

haha! już doszedłem do tego co przymulało przy odblokowywaniu klawiatury! Były to sterowniki ekranu - Einshtein DD v1.8 SAPHiRE. Po wgraniu standardowych od razu wszystko wróciło do normy :slight_smile: A co do pathy, to wystarczy jeszcze raz zapisać na dysku i w tedy śmiga :wink: Dzięki za zainteresowanie :wink: Temat zamknięty :wink: