K800i - po wgraniu softu telefon zamula

Witam :slight_smile:

Po wgraniu softu R8BF003 CID53 telefon zamula przy odblokowywaniu klawiatury, wcześniej było wszystko pięknie na tym samym sofcie tylko z dodatkami operatora… jest to tak że w trybie uśpienia jest pokazany zegar, gdy nacisnę * zegar się wyłącza ( jest czarny ekran) zegar się od nowa pokazuje(tym razem lekko podświetlony) i dopiero wyświetla się informacja “teraz naciśnij odblokuj”… Wcześniej od zegar gasł i od razu była inf.

Mój drugi problem - nie mogę wgrać niektórych pathy ;( Wszystko robię FAR’em, po prostu gdy wrzucam patha na bflash wyskakuje inf. “can’t read” i tyle. Niektóre działają… Oczywiście qap jest wgrany :wink:

Sorry że pisze to na tym forum a nie na innym, ale ich e-maile z aktywacją kont najwidoczniej chodzą piechota :evil:

rozumiem że masz wgrane patche?? To pewnie masz ich za dużo albo gryzą się ze soba przy wgrywaniu patchy trzeba zachować umiar bo jak masz za dużo to muli

No właśnie że nie… Pathy mam wgrane kilka, max. 5 - 7… na razie żadnych elfów…

może sie gryzą z sobą…czasem tak jest…

jak mogę to sprawdzić ? Telefon prócz mulnego odblokowywania klawiatury działa pięknie, nie ma żadnych artefaktów na ekranie ani błędów…

po kazdym wgraniu patcha testowac telefon, inaczej się nie da…

haha! już doszedłem do tego co przymulało przy odblokowywaniu klawiatury! Były to sterowniki ekranu - Einshtein DD v1.8 SAPHiRE. Po wgraniu standardowych od razu wszystko wróciło do normy :slight_smile: A co do pathy, to wystarczy jeszcze raz zapisać na dysku i w tedy śmiga :wink: Dzięki za zainteresowanie :wink: Temat zamknięty :wink: