K800i - Podsumowanie

Witam! Ile to bedzie tak mniej wiecej kosztowalo:

  • polski jezyk do k800i

  • simlock z sieci 3 (anglia) w k800i

  • polskie menu w k800i

  • oryginalna obudowa do k800i :slight_smile:

Z GÓRY THXXXX!

Witam jeżeli masz możliwość ściągnięcia simlocka to zrób to w Anglii, w Polsce niestety komisy żądają wysokich kwot za tą usługę 200-400zł, prze buszowałem ostatnio forum o SE i ludzie podają takie właśnie kwoty za ściągnięcie sima. Ale tel. jest bardzo fajny sam taki posiadam, jest bardzo prosty w obsłudze więc polskie menu to chyba strata czasu i pieniędzy, pozdro.

Jakiś czas temu chciałem ten telefon i też myślałem jak to wyjdzie biorąc go z Anglii. Menu PL da się bez problemu samemu wgrać. Z simem gorzej, bo zależy na jakim sofcie jest fon…

Skończyłem na tym, że kupiłem sobie na abonament w salonie ERY :smiley:

Dokupiłem kartę 1GB i się wożę :slight_smile:

PS: bawię się telefonami pół roku i je sprzedaje. TTen też jest na sprzedaż :smiley:

PS2: hmm… nie wiem czy do niego w ogóle da się wymienić obudowę.

Jedno jest pewne tworzywa z których jest zrobiony są naprawdę dobre. Tył telefonu jest pokryty jakąś gumą/silikonem i to się w ogóle nie rysuje/brudzi

ja bym na twoim miejscy tego fana bym nie kupował!

To co podałeś, to się w ogolę nie opłaca! !!

wszystko w sumie wyjdzie ok 400 zł plus cena teflonu już lepije kupić nowy na allegro za 500 zł

Wskaż mi taką aukcję. Trochę Cię poniosło z tą ceną…

Taka cena owszem jest za k800i ale jest on z simlockiem i używany. Ceny nowych k800i bez blokady na allegro to koszt około 680-700+zł

Sam kupiłem za 770zł i jestem zadowolony. :wink:

to chyba troche ceny sie zmienily i to bardzo juz ostatnio mialem mozliwosc kupna k800i za 570 i napewno da sie znalesc/utargowac do min 550zl wiec przy calkiem nie duzym szczesciu 500zl nie jest jakas kosmiczna ceną . Ot co tajemnica nie jest ze taki szybki spadek cen z okolo 750-800zl gdzie tak narazie stoki k810i jest spowodowany pojawieniem sie jego nastepcy k850i .

ceny ktore podalem oczywiscie za nowe telefony .

moje prognozy sie sprawdzily co do rewolucji na allegro w dziale SE przez k850i :smiley:

Ostatnio sprzedałem prosto z salony orange : K800i za 650 zł na allegro.