K800i soft

(Dzioszek) #1

witam prosiłbym o pełna instrukcję instalacji softa w k800i

Mam pytanie co sie stanie w przypadku gdy wgram nowego softa gdy dostałem przy zakupie telefonu informację że '' prosze nie aktualizować oprogramowania w telefonie gdyż spowoduje to założenie blokady simlock''

(Jacek Bydgoszcz) #2

To co masz napisane.

(Dzioszek) #3

tzn. nie mogę aktualizowac ale wgrać na nowo ta sama wersje ??

(Mati Zmc) #4

To znaczy że jak zaktualizujesz soft to wróci simlock, nie wiem jak jest z wgrywaniem czystego nowego firmware (flaschowanie), ale skoro już podejmujesz się flaschowaniem softu to co cię obchodzi simlock? Przecież do tego modelu są patche na tą oto blokadę.

(Dzioszek) #5

kurde bo mam problem cos mi sie z fonem dzieje gdy wybieram liste kontaktów i wciskam klawisz 8 to sie restartuje a poza tym to nie moge usunąć gier i aplikacji bo wyswietla mi sie info ze operacja sie nie powiodła

(Łukasz14) #6

DziosZu , jak wgrasz nowego softa, to będziesz mieć sim locka ale łatwo go idzie zdjąć :stuck_out_tongue:

(Dzioszek) #7

a moze lepiej odesłac na gwarancje bo nie wiem czy przyczyna tych restartów jest własnie soft

(Łukasz14) #8

DziosZu , jak masz gwarancję to nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz? Tylko, że jeśli miałeś ściągniętego simlock'a to mogą Ci nie przyjąć ;]

(Lucek158) #9

Dokładnie, jak dawałeś do komisu żeby ściągnęli to gwary już niema i niema na co lecieć na gwarancję tylko samemu wgrać softa najnowszego zajmie ci to 5min i zdjęcie si-lock'a następne 5 :wink: a to jak resetuje Ci się to na pewno sofcik się uwalił pozdro

(Dzioszek) #10

nie nic nie robiłem z simlockiem juz był sciagniety przez tylko ze jest problem zeby oddac go na gwarancje to połowe polski musi on przebyc a kto zapłaci za przesyłkę ja czy oni??;>

(Lucek158) #11

Aha a z jakiej sieci go masz??

(Dzioszek) #12

a pozostał mi jeszcze rok gwarancji do 4 kwietnia 2010

(Lucek158) #13

Jak masz rok gwary to oddaj, raczej nie powinieneś zapłacić nic, chodź nie wiem nie dawałem nigdy na gware :wink:

(Dzioszek) #14

plus ale telefon zagraniczny vodafone

(Lucek158) #15

Zza granicy masz go? to inna sprawa, sam go ściągnąłeś czy od kogoś masz??

* Za granicą jak w Polsce zakładają sim locki i potem jak koś ściąga telefon zawsze sim locka łamie wiec prawie nigdy się nie trafi na telefon w Polsce z gwarancja zagraniczna bo kto będzie używał telefon jak ma sim locka na inna siec :wink:. Jak masz za granice wysyłać to nie idź w to, zrób sam bo w Polsce ang gwary ci nie zaakceptują według mnie :wink:

(Dzioszek) #16

jutro zadzwonie do serwisu i sie zorientuje i wtedy postanowie skoro to zajmie tylko 10 min pracy tylko zebym nie musiał potem simlocka łamac za kase ale nie rozumiem za bardzo tego ;/ ze po nowym sofcie simlock siada ;/ zobaczymy odezwe się jutro ....

-- Dodane 22.03.2009 (N) 20:07 --

allegro hurtowa sprzedzrz nowe nie uzywane 2 lata gwarancji prawie jak ze sklepu ..

(Lucek158) #17

Aha, jak chcesz możesz wysłać w tym przypadku raczej Ty zapłacisz za przesyłkę i to będzie trwało 2 tyg :smiley: Zrób sam sim lock mówię 5 min bo sam z soniakow ściągam często :wink:

Tylko wtedy gware stracisz :smiley: Jak chcesz nie zachęcam jak masz stracić :wink: mogę na pw podać link jak wgrać prosto sim locka ;D

(Łukasz14) #18

DziosZu , tyle, że jak to problem jest ze sprzętem to po wgraniu softa tracisz gwarancję i na własną kieszeń będziesz musiał naprawiać :]

(Dzioszek) #19

odezwe sie jutro jak zadzwonie do serwisu i wtedy stwierdze ccy warto...

no własnie i ego się boje ;/;/ jesli to soft nie jest winny to leze ;/.... bo jak nie soft to cos powazniejszego i na pewno duzo hajsu ;/ zobaczymy ...