K800i soft

witam prosiłbym o pełna instrukcję instalacji softa w k800i

Mam pytanie co sie stanie w przypadku gdy wgram nowego softa gdy dostałem przy zakupie telefonu informację że ‘’ prosze nie aktualizować oprogramowania w telefonie gdyż spowoduje to założenie blokady simlock’’

To co masz napisane.

tzn. nie mogę aktualizowac ale wgrać na nowo ta sama wersje ??

To znaczy że jak zaktualizujesz soft to wróci simlock, nie wiem jak jest z wgrywaniem czystego nowego firmware (flaschowanie), ale skoro już podejmujesz się flaschowaniem softu to co cię obchodzi simlock? Przecież do tego modelu są patche na tą oto blokadę.

kurde bo mam problem cos mi sie z fonem dzieje gdy wybieram liste kontaktów i wciskam klawisz 8 to sie restartuje a poza tym to nie moge usunąć gier i aplikacji bo wyswietla mi sie info ze operacja sie nie powiodła

DziosZu , jak wgrasz nowego softa, to będziesz mieć sim locka ale łatwo go idzie zdjąć :stuck_out_tongue:

a moze lepiej odesłac na gwarancje bo nie wiem czy przyczyna tych restartów jest własnie soft

DziosZu , jak masz gwarancję to nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz? Tylko, że jeśli miałeś ściągniętego simlock’a to mogą Ci nie przyjąć ;]

Dokładnie, jak dawałeś do komisu żeby ściągnęli to gwary już niema i niema na co lecieć na gwarancję tylko samemu wgrać softa najnowszego zajmie ci to 5min i zdjęcie si-lock’a następne 5 :wink: a to jak resetuje Ci się to na pewno sofcik się uwalił pozdro

nie nic nie robiłem z simlockiem juz był sciagniety przez tylko ze jest problem zeby oddac go na gwarancje to połowe polski musi on przebyc a kto zapłaci za przesyłkę ja czy oni??;>

Aha a z jakiej sieci go masz??

a pozostał mi jeszcze rok gwarancji do 4 kwietnia 2010

Jak masz rok gwary to oddaj, raczej nie powinieneś zapłacić nic, chodź nie wiem nie dawałem nigdy na gware :wink:

plus ale telefon zagraniczny vodafone

Zza granicy masz go? to inna sprawa, sam go ściągnąłeś czy od kogoś masz??

* Za granicą jak w Polsce zakładają sim locki i potem jak koś ściąga telefon zawsze sim locka łamie wiec prawie nigdy się nie trafi na telefon w Polsce z gwarancja zagraniczna bo kto będzie używał telefon jak ma sim locka na inna siec ;). Jak masz za granice wysyłać to nie idź w to, zrób sam bo w Polsce ang gwary ci nie zaakceptują według mnie :wink:

jutro zadzwonie do serwisu i sie zorientuje i wtedy postanowie skoro to zajmie tylko 10 min pracy tylko zebym nie musiał potem simlocka łamac za kase ale nie rozumiem za bardzo tego ;/ ze po nowym sofcie simlock siada ;/ zobaczymy odezwe się jutro …

Dodane 22.03.2009 (N) 20:07

allegro hurtowa sprzedzrz nowe nie uzywane 2 lata gwarancji prawie jak ze sklepu …

Aha, jak chcesz możesz wysłać w tym przypadku raczej Ty zapłacisz za przesyłkę i to będzie trwało 2 tyg :smiley: Zrób sam sim lock mówię 5 min bo sam z soniakow ściągam często :wink:

Tylko wtedy gware stracisz :smiley: Jak chcesz nie zachęcam jak masz stracić :wink: mogę na pw podać link jak wgrać prosto sim locka ;D

DziosZu , tyle, że jak to problem jest ze sprzętem to po wgraniu softa tracisz gwarancję i na własną kieszeń będziesz musiał naprawiać :]

odezwe sie jutro jak zadzwonie do serwisu i wtedy stwierdze ccy warto…

no własnie i ego się boje ;/;/ jesli to soft nie jest winny to leze ;/… bo jak nie soft to cos powazniejszego i na pewno duzo hajsu ;/ zobaczymy …