K800i - tło w odtwarzaczu muzyki!

Mam takie pytanie, czy da się zmienić jakoś tło w odtwarzaczu muzyki w telefonie k800i z najnowszym softem? W opcjach nic nie ma na ten temat, moż są jakieś inne sposoby, mniej legalne :stuck_out_tongue: I jeszcze jedna sprawa, jest na internecie opisany poradnik jak usunać stałe pliki z telefonu, czyli te zapezpieczone przed usunięciem. No i ten poradnk tylko dotyczy k750i, k550i, k770i, i k810i. A na k800i nie działą, sam sprawdzałem. Czy jest jeszcz jakiś inny sposób żeby usunąć te pliki? 3 sprawa :P! - Słyszałem że da się udostępnić internet komurce, poprzez coś takiego jak “PAN”, czy to było “NAP” poprzez Bluetooth, ale mój bluetooth ma z tym problemy… I czy można w jakiś inny sposób udostępnić komurce internet, np., poprzez kabel USB? Da się z komurki do komputera, a da się z komputera do komurki?

:komurce" to pewnie można udostępnić, ale komórce to raczej nie ;]

a co do odtwarzacza to wgraj KD PLAYERA :stuck_out_tongue: można 2x głośniej muzy słuchać ;>

No bo kożystam z opery teraz i nie ma w niej sprawdzania pisowni… Chyba się cofne na Mozille :wink: Ale nie ważne :slight_smile:

Noo tak Gra głośniej na pewno… Własnie że nic nie słychać… o co chodzi?

Ok, już wiem co chodzi :slight_smile:

Używasz tych bocznych klawiszy (ja takie w k550i i k70i mam) do podgłośnienia a później jeszcze w górę (bądź 2 podgłaszasz)