K800i vs. W890i

(system) #1

Tak jak w temacie: czy według was jest lepszy k800i, w890i, czy może macie inne propozycje ? Sam nie mogę się zdecydować :smiley:

(Foltyn2) #2

Do czego będziesz go głównie używał?? Bo jeśli chodzi o aparat to Cyber-Shot z serii “K” ma 3.2Mpx i to bardzo dobry, a Walkman pewnie gorzej :smiley: Muzyka lepiej powinna brzmieć w w890i. Fakt, że K800i nie ma EDGE. Sam pewnie zdecydował bym się na Walkmana, bo K800i na podwórku jest kilka :smiley: jak by tam była Xenonowa lampa to było by super, ale wątpię, żeby była nawet LED. Nie ma co, do zdjęć K, a do muzyki W.

(system) #3

W890i też ma 3,2 Mpx, ale zoom i narzędzia nie są takie. Raczej słucham muzyki, ale zdjęcia też robię… Naprawdę nie wiem, który by wybrać… :x

(Foltyn2) #4

Wiem, że ma 3.2Mpx, tylko pisałem, że ten z walkmana jest gorszy, a w K800i jest lepszy. Rozmiarami naprawdę K800i jest szeroki i źle rozwiązane przesłanianie aparatu, mogli by zrobić tak jak to jest w K750i, a tak, to zaślepka sama może się przesunąć np. w kieszeni, dalej aparat przechodzi w tryb robienia zdjęć i bateria rozładowana #-o Walkman nie ma w ogóle zaślepki, ani flasha, więc lipa, bo wieczorkiem na imprezie nie idzie robić takich zdjęć jak to w K800i :stuck_out_tongue: W ogóle czym ty się sugerujesz przy kupnie telefonu? Chcesz być oryginalny to weź Walkmana, chcesz być laickim paparazzi, to weź K800i, chcesz głównie słuchać muzyki, to walkman będzie lepszy.