Kabel com do siemens ax72

Witam

Czy mając rozbieralną wtyczke do telefonu od kabla i wtyczke com da się zrobić samemu kabel ? chciałbym się dowiedzieć jak podłączyć kabelki jeżeli się da. Bo kupiłem kabel USB na którym pisze For Sim c65/cx65 niby wtyczka ta sama ale on nie działa z ax72 w ogóle po podłączeniu z kompem telefon go nie wykrywa zresztą komputer też bo gdyby było jakieś połączenie to by w telefonie w acc: było napisane ze jest kabel a ja mam none ale wykorzystując tą wtyczke do telefonu i wtyczke com od np myszki mógłbym zrobić sobie kabel nie musi być serwisowy byle dało się tapetki i dzwonki wgrywać

Pozdrawiam

Siwy_155

Tutaj kilka artykułów dotyczących kabli, ich budowy, itp.

http://www.siemensiak.pl/artykuly,kable.html

No tak dzięki ale ja potrzebuje też przerobić drugą strone kabla z USB na COM a muszę wiedzieć który kabelek ma iść do której dziurki we wtyczce COM a tutaj wszędzie jest podane tylko strona z wtyczką do telefonu a nie ma nic o wtyczce COM gdzie tam są podpięte te 3 kabelki a zresztą u mnie w wtyczce do telefonu jest 6 kabelków czyli wynika z tego co piszą na tam to jest to DCA-500 oryginalny który ma dodatkowo 3 kabelki nio ale gdzie je podpiąć we wtyczce COM to tego nigdzie nie ma na tej stronie :frowning: