Kabel DKU-5

Witam mam mały problem mianowicie zakupiłem kabel Dku-5(nie oryginalny) za 30 zł do mojej noki n80 i nie moge się połączyć z telefonem :confused: gdy wsztstko zainstaluje i chce podłączyć telefon wyskakuje mi komunikat w telefonie : enchament not suported. Może mi ktoś coś poradzić ? z góry dzieki :mrgreen:

też tak miałem kupiłem tanioche (do SE k300i) i niedziałało, więc postanowiłem, że kupie orginalny za 50 zł i było dobrze. A z tego

wynika, że jest niekompatybilny z telefonem

ehh ;/ ok dzięki za odpowiedź :slight_smile: To może mi ktoś doradzić jakiś kompatybilny kabel do noki n80 ? dodam ,ze ORYGINALNY najlepiej ten DKU-5 chyba ,że jest jakiś lepszy. Potrzebny mi do przysyładnia zdjęć z komórki do komputera wgrywanie z akualizowanego oprogramowania itd. najlepiej jak ktoś by mi podał jakąś strone :slight_smile: Z góry dzięki

najlepiej to idź do jakiegoś salonu (orange, era, plus itp…) i tam ci dobiorą odpowiedni kabelek i kup

U mnie też się pokazuje “Akcesorium niekompatybilne” a wszystko gra :smiley: . DKU-5 nie działa z wszystkimi telefonami Nokia. Radzę kupić CA-42. Jest dobry do wszystkich Nokii