Kabel do radia samochodowego AUX - USB

Cześć. Czy jest taki kabel który podpinam do radioodtwarzacza pod AUX a z drugiej strony mam wejście na USB?

Nie ma czegoś takiego.A nie jest przecież…to nazywa się odtwarzacz mp3.

Pewnie chcesz podłączyć pendrive do AUX?

To chyba niemożliwe, w każdym razie nie bezpośrednio. AUX to we/wy analogowe a po USB łączy się sygnały cyfrowe, chyba że się mylę. Pozdrawiam.

Tak chciałbym podłączyć jakąś zewnętrzną pamięć, nie mam mp3ki tylko kilka pendrive’ów. Co w takim przypadku mogę zrobić? Radio jeszcze nie kupione Blaupunkt Buenos Aires

Co zrobić…kupić radio z wejściem USB.Takiego kabla nigdy nie będzie.Za cenę tego Blaupunkta znajdziesz inne radio z wejściem USB i nie żadne noname.Ja kupiłem Sony z USB i AUX za niecałe 300zł,dostałem jeszcze 2GB pendrive w prezencie.

Jeżeli to do samochodu to ja od 1.5 roku używam Pioneer DEH-6000UB z USB. Do długich podróży używam HDD natomiast na co dzień używam Pendrive’a 16Gb.Działa bezbłędnie, polecam.Radzę ci szukać radia które port USB posiada z tyłu odbiornika(dużo bezpieczniejsze niż slot z przodu) i kabel poprowadź do schowka.Nie chcąc ryzykować uszkodzenia zasilania w porcie USB(można obciążyć tylko 500mA a dyski jednak trochę biorą) użyłem dysk3.5", dorobiłem zasilacz 5V a 12V z instalacji sam. Pozdrawiam.

xyzzyx , tylko ja mam jakieś max 400 stówki na radio. a ten DEH-6000UB to jakieś 600-650zł :slight_smile: Radio chcę mieć czarne albo z przewagą czarnego żeby pasowało do tapicerki.

authentic_man-ja za swoje płaciłem wtedy 620 zł.(znalezione w sklepie internetowym) a normalnie było nawet po 870zł. W tej chwili może znalazł byś go za ok. 500zł. Warto się sprężyć bo radio naprawdę jest niezłe i ma spore możliwości jak na tą cenę. Radio jest zupełnie czarne a podświetlenie ma niebieskie więc n.p. do VW nadaje się idealnie(nie piszesz do jakiego auta potrzebujesz). Nowsze modele posiadają wbudowany BT ale wtedy rośnie cena. Jak nie jesteś PH to nie sądzę aby BT był ci niezbędny. Pozdrawiam. P.s-chwilkę tylko poszukałem i znalazłem go w cenie 540zł a myślę że jeżeli poszukasz dłużej tak jak ja to może taniej znajdziesz.Przy zakupie(ewentualnym)domagaj się instrukcji"po naszemu" abyś nie miał problemów z obsługą bo radio ma kupę funkcji.

nie mozesz podłączyc pendrive’a na aux poniewaz jak podłączasz na aux to muzykę uruchamiasz z podłączanego nośnika czyli jak chcesz podłączać pendrive’y to musisz kupić radio z wejściem usb wtedy jest możliwość sterowania z radia.