Kabel DVI Dual Link

Witam, kupiłem ostatnio monitor 24", odpalony jest na maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1200 px i np. przy karetce, krawędziach, literach widzę nieznaczny “cień”.

Monitor jest połączony kablem D-SUB za pomocą przejściówki DVI-I > D-SUB przy karcie. Noszę się z zamiarem kupna kabla DVI, i z informacji które uzyskałem dotychczas wiem, że kombinowanie z kablem DVI-I > DVI-D niema sensu i wystarczy mi kabel DVI-D po obu stronach.

Teraz właściwe pytanie, czy potrzebuje jakiegoś specjalnego kabla pozłacanego za nie wiadomo ile pieniędzy aby uzyskać najlepszy efekt?

Mam jeszcze przejściówkę DVI-I > HDMI więc mógł bym kupić kabel HDMI lub kabel DVI-D/I > HDMI jeśli takowy istnieje. Tylko nie wiem co da mi najlepszy efekt.

chcesz dobry kabel?, weź ten http://allegro.pl/item824081743_okazja_ … _link.html

W sklepie kosztuje koło 70zł a to dobra firma bo kupowałem kable tej marki, ten powinien wystarczyć

Idź lepiej do sklepu jakiegoś, kup kabelek ale dogadaj się z gościem że jak coś nie tak będzie to przyniesiesz z powrotem. Wiem że można się dogadać tak chociażby w Vobis ale też innych sklepach komputerowych.

Masz na miejscu, od ręki i zawsze możesz oddać.

Chyba skuszę się na ten kabelek co Eidems podał.

Tu nie ma co dylematować, jeżeli masz blisko sklep to idz i kup kabel, ale wiem z doświadczenia że są drogie, jeżeli nie masz sklepu przy sobie to kup ten kable za 4 dyszki