Kabel od komputera do wieży HI-FI

Witam. Mam nadzieje że temat założyłem w dobrym miejscu.

Chciałbym podłączyć wieże HI-FI Panasonic SA-AK270 do komputera.

Pytanie jest, jakiego kabla mam użyć aby to działało jak należy.

Wrzucam zdjęcie przedniego panelu wieży.

http://zapodaj.net/e902e0d28049.jpg.html

Z góry dzięki.

Kup kabelek mini jack mini jack w kompie z tyłu do zielonego, a w wieży do music port jack, potem wciskasz w wieży żeby właśnie z tego portu było źródło dźwięku, to jest coś jak aux w starszych wieżach. Masz to ładnie pokazane w manualu

wzve.jpg

Dzięki Wielkie. Kupiłem jakiś kabel ale okazało się że nie pasuje… i 12zł poszło…

Kupiłeś pewnie taki 9268636100_1292357646.jpg

Zamień go sobie w sklepie i tyle. Potrzebujesz taki kabel

12 zł to nie dużo jak na kabel audio - zwracaj uwagę na końcówki, grubość kabla i jego jakość zapłać raz trochę więcej niż 12 zł a nie będziesz miał problemów za miesiąc.

skrzek , Ja akurat kupowałem mini jack - chinch bo mam aux w wieży za kabel dałem całe 5zł, i jakoś od ponad roku sobie śmiga bez problemu.

Też dałem do auxa ze 6 zeta i z 5 lat już śmiga.

a do wiezy samsung mm-d330 da sie podlaczyc taki aux i bedzie dzialalo?

lauraa944 , oczywiście że możesz, tyle że jeśli chcesz podłączyć komputer to kupujesz kabelek mini jack - mini jack

czyli taki

Aby podłączyć do wieży wpinasz z przodu do wejścia aux in a w komputerze do zielonego wyjścia z karty dźwiękowej (ot cała filozofia)

alnc.jpg

Hmm… Jak będzie działało? Zapewne tak jak potrzeba żeby działało, jakość dźwięku jest w porządku, chyba że jesteś audiofilką :stuck_out_tongue:

Nie, nie jestem aufiofilką :smiley: dziękuję bardzo bo już myślałam że się nie da. :smiley:

Nie ma za co. Pozdrawiam :slight_smile: