Kabelek usb nokia

witam wszystkich.zakupiłem kabelek usb do telefonu nokia 6100,zainstalowałem sterowniki i programik oxygen phone menager, program oczywiście rozpoznaje prawidłowo telefon nawet daje sie edytowac wpisy ksiazki telefonicznej itp.jest jednak inny problem nie moge załadowac dzwonków niby wszystko konczy sie sukcesem a dzwonka w telefonie niema.co jeszcze robie nie tak prosze o podpowiedz.dziekuje.

Zadałem to samo pytanie kilka postów wcześniej, a dzwonki z folderu dźwięki da się u Ciebie załadować, bo u mnie tak :smiley:

Może masz za mało już pamięci albo cuuś …

jezeli chodzi ci o dzwonki standardowe z folderu dzwonki w programie opn 2 to nie wchodza natomiast gry java wgrywaja sie normalnie. pamieci w tel. mam wystarczająco.moze macie jakis inny programik na próbe do dzwonków. a moze mam cos zle ustawione w ustawieniach portu?jak jest u was?liczba bitów itp.

Mam podobny problem mam 6610i używam wersji 2,4 OPM II bo tylko taka mi znajduje telefon ale nic nie moge wgrac oczywiscie wszystko czyta używam kabla zwykłego na COM co mi byście poradzili czy to przez ten słaby kabel może kupić IRDę?? :frowning: