Kable do głośników genius sp-hf 3000a

Witam. Doradźcie mi jakieś kable do głośników Genius SP-HF 3000A dobre wydajne itp :slight_smile:

  1. http://allegro.pl/item883882738_podlacz … m_068.html

  2. http://allegro.pl/item886455805_kabel_d … hq_5m.html

czy te będą dobre ??:slight_smile:

Nie widze celu w zakupie kabli wysokiej jakości do “brzęczków” od Geniusa.

fiesta słyszałeś jak grają te gienki ?? bo widzę że nie :slight_smile:

Wystarczy że widziałem co z nimi robisz (czym sam się chwaliłeś na Youtubie), a do tego celu najzupełniej wystarczą takowe kable:

TLgYp2x0.75

http://www.cyfronika.com.pl/kab_tly.htm

Z odpowiednimi wtykami :stuck_out_tongue:

no i co? to nawet nie jest sprzęt średniej klasy jeśli chodzi o muzykę (średnia klasa to już zestaw wzmacniacza, kolumn i subwoofera dobrej jakości)

komputerowe głośniki choćby miały 1000W to i tak są komputerowe głośniczki… wyższa półka to sprzęcik dla audiofilów :stuck_out_tongue:

więc kupno takich kabli to bezsens, choć sprzedawca ma z tego zysk (choć nie mam pewności czy one są takie super jak wynika z aukcji ale to pomińmy)

fiesta pierw to posłuchaj jak grają na żywo pod inne źródła dvd, telewizor, pc i dopiero wystaw opinie

klopas to czemu używasz Plastiki logitech x-230, moje gienki zjedzą spokojnie te twoje plastiki, widzę że nie na temat piszecie, potrzebuje kable dłuższe bo te oryginalne są tandeta.

Dlaczego Logitech Creative robią głośniki w plastiku bo ich nie stać na drewno, płaci się za jakość dźwięku wykonanie itp, a nie za logo Creative lub logitech

Co nie zmienia faktu że kupowanie do nich kabli nawet ze średniej półki to wyrzucanie kasy w błoto.

fiesta potrzebuje kable dłuższe :slight_smile: kumpel ma je i jak zmienił kable to jakość dźwięku się poprawiła, nie mam jak ich rozstawić na biurko bo ledwo mi się monitor mieści, chce je rozstawić ale kabla braknie tego od lewej kolumny :slight_smile:

Gienki jak dostaną porządne kable to potrafią nieźle za nucić :slight_smile:

Podałem ci linka, te na pewno wystarczą i nie poczujesz najmniejszej różnicy, co najwyżej w kieszeni zostanie ci parę zlotych.

Możesz ewentualnie wziąć ciut grubsze.

:slight_smile:

nawydanie mam 50 zł na kable głuwnie mi chodzi o kablem co wychodzi z lewej kolumny

Tak zachwalasz te swoje geniusy jak nie wiem co, a pewnie nie słyszałeś innych głośników. Moje kolumny (Tonsil Space 86) z badziewnymi Alphardami i tak już są lepsze od tych Twoich Geniusów. A niedługo wstawiam tam oryginały Tonsila.

Takie kable, jakie zaproponował Ci fiesta w zupełności wystarczą. Dolutujesz tylko odpowiednie wtyki i już. Ewentualnie możesz kupić sam kabel i przylutować go do tego od kolumny i dobrze zaizolować - też będzie grać.

A od kiedy to czas wyznacza się w RMS :shock: :lol: .

Dla mnie to Ty po prostu zachwalasz swoje głośniki, bo samemu je kupiłeś. Niektórzy tak mają - to co oni kupią, to to jest najlepsze i nie dopuszczają do siebie tego, że istnieje coś lepszego.

Kup sobie waści kable jakie chcesz, kup sobie nawet za 50 złotych. Twoje pieniądze więc zrobisz jak chcesz, my Ci tylko (dobrze) doradzamy.

dobra zwami się nie da rozmawiać zamykamy temat narka…